Diskuse

Příběh boxera a ukradené tělocvičny

Vložit nový příspěvek

podvod

23.3.2014 21:42 vložil Maxim
Prosím Vás, vše je úplně jinak . Matěj S. prostě potřebuje pro svého nového kamaráda, který půjde s každým, kdo mu nabídne prachy nějaký prostor, kde bude kasírovat od radnice a od svých boxerů. Kandidát SZ pak prachy propije a prohraje v automatech. Copak jste slepý a hluší. Ten nový kamarád z menšiny nikdy nepracoval a pracovat nebude. . Škoda mluvit a psát. Matěji, Matěji, proč tě holky nechtějí...proč zneužíváš peněz poplatníků pro takového člověka jako je S.....T


Reagovat  Reagovat s citací


Praha 3 sype do Romů neskutečné peníze

28.2.2014 07:32 vložil Jiří

je mě fakt líto že zrovna tišerovi to uplně nevyšlo...
Ale co mají říkat třeba jiní? Třeba moravská menšina, kolik se dá na jejich kulturu?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Praha 3 sype do Romů neskutečné peníze

29.3.2014 21:03 vložil Dan

Ten klub nebyl pouze pro Romy. Byl pro všechny kdo se chtěli učit box špičkové kvality od našeho bývalého reprezentanta. ZA SKROMNÉ PENÍZE. V super atmosféře.
Byl prostě pro každého - a to běžné kluby boxu nejsou. Kdo si může dovolit platit 10 000 Kč ročně? Ale to je v pořádku, kdo takové peníze má, ať si tam chodí. Ale ostatní?
K tomu všemu tam byl pan Tišer stále. Byl pořád k dispozici. Člověk se nemusel trefit do určitých hodin jako jinde : 2x týdně, v úterý a čtvrtky,od osmi do devíti ..bla bla
Byl tam pořád. Když měl člověk problém, potřeboval si vyčistit hlavu, vybouchat to ze sebe, uvolnit stres, popovídat si.
Takže to není investice konkrétně do Romů. Pomůže to naprosto všem, kdo budou chtít.
Ostrůvek nekomerční pomoci v podobě úžasného sportu provozovaného na vysoké úrovni uprostřed Prahy-kde jde jinak jen o prachy.
Podívejte se na ten dokument Oči tygra.
A takové stupidní příspěvky odpadnou.
Pís.


Reagovat  Reagovat s citací


Míra křiváren zvolenců jakékoliv obce

12.2.2014 23:47 vložil Rad

je přímo úměrná pasivitě a hlouposti jejich zvolitelů


Reagovat  Reagovat s citací


Tišerova politika

11.2.2014 00:19 vložil Kardinál

Pan Tišer by se především měl vyprdnout na politiku, protože zkušení matadoři si s ním vždy jen vytírali řiť. Nejdříve si na něm založil živnost Hurda a teď si jej na kandidátku zase nabrnkli (na nevolitelné místo) Zelení. Dva nesmiřitelné tábory a oběma dělal křoví. Přitom jak Hurda, tak Stropnický pro něj zatím neudělali vůbec nic dobrého.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama