Diskuse

Program 18. zasedání Zastupitelstva městské části

Vložit nový příspěvek

Ta krása, když promluvil kmotr! Představitel ODS!

1.7.2010 21:01 vložil Stydlín Modrák

Myslím si, že vzdělání určuje chování člověka. Na zasedání stále ke všemu mluvil radní PH14, jako předseda stranické skupiny modráků, kteří disciplinovaně pokyvovali PH14, předsedovi oblastní rady ODS a současně človšku, který ideálně propojuje správu věcí veřejných a byznisu - známému kmotru ODS mafie PH14! Tento hulvát používal výroky -"vy političtí impotenti a neustále urážel opozici. On- známý svazák- pracant vStavocentrálu ÚV SSM, vekslák a kurevník- měl rád mladý holky a chlast! Tedy žádný impotent. Vždy se vezl ve všech režimech- starší občané ho znají. A pak převrat- a zlodějna typu Akropolis, propojení s politiky - viz CITIFIN - se známým (všehoschopným) senátorem Kladívkem! (Praha 8). A proto se nám zde na Olšanském náměstí objevují tak potřebné prodejny- a.s. z Prahy 8 - Lékárna a Fittness centrum- Kutil a spol. A hlavně prodejna Miminko, další šmel místostarosty Lochmana- má přece hodně dětí a malý plat a malé dva byty! Další vyžírka z ODS! Tedy shrnuji! Představení hulváta z ODS pana Hurdy, málo vzdělaného politika, předsedu Oblastní rady ODS, cca 180 takových hulvtů manipulije se 71 tisíci občany! Není už toho moc? Jak Vás už nevolit- lidé bděte- ta svoloč je schopná všeho. Lhát, krást , rouhat se pánu!


Reagovat  Reagovat s citací


Prodej SKM a Pražská parkovací

22.6.2010 20:28 vložil Bob1

Upozorňuji na bod číslo 27: Prodej 100% akcií společností Správa komunálního majetku Praha 3, a.s., Investiční a rozvojová Praha 3 a.s. a Pražská parkovací a.s. společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Prodej SKM a Pražská parkovací

23.6.2010 22:02 vložil Upozornění- zase rošády ve svěřeném majetku obce Praha

Ještě než odstoupí z vedení radnice pánové hurda, císař, lochman připravili spolu s modrou soudružkou Kazouplíkovou (starostka a členka představenstva SKM, (15 tis. měsíčně navíc za neumětelství) rošády ve vedení SKM a přerozdělení akcií na Správu majetkového portfólia Praha 3 a.s. Předem mnou leží ještě usnesení rady troubů č.247 ze dne 16.4.2008 ve kterém projevila Rada záměr převodu 66% akcií Správy komunálního majetku Praha 3, a.s. na společnost CPP Services, s.r.o. (jednatel Ganik, alias Ganík!). A mám dojem, že uvedené usnesení ještě platí!!! Holt bordel ve veřejné správě organizovaný modráky na Praze 3! Styďte se a nahraďte neumětely co nejdříve! Je to zase ukázka podivných změn a čachrováním se svěřeným majetkem obce Praha. Výše uvádění pánové ze státotvorné ODS se do dalšího období se chtějí zabarikádovat a postech a.s. ve 100% majetku MČ Praha 3, které jim za nic nedělání přinášejí tučné měsíční odměny!
A jací lidé jsou ve Správě portfólia Praha 3, a.s.? V představenstvu jakýsi fišer (není to ten ožralý tajemník?, jakási zuzana vojínová a náš známý zastupitel za ODS a současně ředitel Správy komunálního majetku Praha 3 Ing. pavel císař! a v dozorčí radě známý žižkovský kmotr pavel hurda! Jak je vidět se svěřeným majetkem se dobře kupčí mafiány a kmotry z ODS na Praze 3!!!!!!!!! To bude mít práce nové zastupitelstvo tyto dinosaury a nepoctivce vyhnat!!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama