Diskuse

Protikorupční policie obvinila místostarostu Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Kam jste to dopracovala ODS na radnici?!

9.6.2010 21:23 vložil Mladý radní

To je hnus, co se děje na radnici. Z obvinění lze vyčíst mnoho! Zejména to, že tito modří lotři jsou nevinní! A proto je tředa (alespoň Mgr. Šmejda dejte na kandidátku ODS do komunálních voleb! Vytentočkujte se na mínění lidí! Ať 160 modráků nám na Praze 3 řídí a diriguje 71 tis. obyvatel! Vždyť už jsou natolik známí: Kozaplíková, Šmíd, Hurda, Pecha, Matušek, Benda, Lochman, Graciová, MUDr.Zeman, Český, a až do stošedesáti! Jeden lotr za 18, druhý bez dvou za dvacet! Korupce nám kvete celý rok! Stydí se naši zastupitelé z ODS? Nebo pokračují jako při rozdělování grantů na "kultůru" jenom ve třech? (s graciovou v čele jako správcovou Akropolisu?)
Zasdtupitelé z ODS musíte skončit- styďte se!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kam jste to dopracovala ODS na radnici?!

9.6.2010 21:27 vložil rychlík

je to mírná ironie. Jistě se dá z obvinění vyčíst vše- jen ne to, že oba lotři (i dinosaurus Urban-převlékač kabátu již z předrevoluční doby!) jsou nevinní! A tak lžou, lžou a lžou!
STOP Lotrům z ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


To je mi pekne...

9.6.2010 08:51 vložil Pedro

To je zajimave.. cekal bych, ze protikorupcni policie zacne spise vysetrovat ostatni cleny rady, pripadne nektere zastupitele. No, tak doufejme, ze se to zase nezamete pod koberec!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: To je mi pekne...

9.6.2010 09:49 vložil Vašek

Na radnici Prahy 3 to funguje tak, že Hurda nejde do žádné nebezpečné kauzy, nastrčí tam nějakého pitomce, který dělá špinavou práci. Šmíd je přesně ten typ, kterého Hurda potřebuje a s kterým manipuluje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: To je mi pekne...

9.6.2010 20:57 vložil z Havlíčkova náměstí

Být absolventem VŠ s platem cca 20 tisíc Kč a dělat místostarostu na Praze 3 (a mít cca 60 tis.Kč)- to je lákavé i pro takového Mgr. právníka (prý). A současně si ho kmotr dobře zapojí: Na serveru www.justice.cz najdeme Jan Šmíd, Praha 3, Viklefova 1813/20, r.č. 790516/0527 a o paqnu MGgr. zjistíme: je členem dozorčí rady ART FRAME PALÁC AKROPOLIS, s.r.o. se známým sídlem Praha 3, Kubelíkova 24. Dále o s.r.o. společníci: Centrum nezávislé kultury Palác Akropolis, a.s. A jediným akcionářem této společnosti je PH! Společnost Art má základní kapitál 1,4 mil.Kč. Zrekapitulujme to svinstvo: pam místostarosta Šmíd je členem dozorčí rady ART ve které je společník pouze CNK Palác Akropolis, a.s. vlastněný Pavlem Kmotrem H.! Tak takhle se dělá business! Viďte pane PH! Zajímavé, že mladý blb Šmíd byl takhle zavinut do nezávislé kultury od 10.7.2006 těsně po tom, co se stal místostarostou Prahy 3! Nebývalé svinstvo, co se děje na Praze 3 řízenou Oblastní radou ODS v čele s PH a madam Kokodák, která je současně starostkou, místopředsedkyní Oblastní rady modráků a předsedou představenstva Správy komunálního majetku Prahy 3. To vše dobře nese!! A pamatuji se jak se po minulých volbách- kdy sestavila ODS radnici pouze z výtečníků Kozaplíková, Lochman, Šmíd, Benda, Pechy a Hurda- jak je to dělný kolektiv! Tak teď už aby taky něco prasklo na Lochmana (furt ho pomlouvají občanská sdružení) a on vyhrál řádně výběrové řízení na prodejnu Miminko, protože už mu Z-travel nevynáší a má velkou rodinu s dvěma privatizovanými byty! A není pravda, že už jeden byt jeho nejstarší stačil prodat! Holt takhle se podniká! Za málo koupíš- za ranec pak prodáš! Tak takhle se modří snažte pracovat! A to ještě nevíme nic o korupci na Praze 3! Už aby to prasklo!!!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: To je mi pekne...

9.6.2010 21:34 vložil Vašek

Šmíd není právník je to učitel. Absolvoval pedagogickou fakultu v Ústi nad Laben a hned šel na radnici dělat kariéru!!!???


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: To je mi pekne...

9.6.2010 21:55 vložil aneli

jo, je to učitel, z práv ho vyhodili...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: To je mi pekne...

9.6.2010 21:56 vložil aneli

jo, je to učitel, z práv ho ve 3.ročníku vyhodili...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: To je mi pekne...

9.6.2010 21:59 vložil Bob1

Učil ten učitel někdy někoho?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: To je mi pekne...

16.8.2010 12:40 vložil obdivovatel

Hoši já Vám fandím!!!!!!!!!! Být mezi Vámi je můj sen už mě nebaví se dřít.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama