Diskuse

Reakce předchozí starostky na článek „Hurda stále jediným jednatelem Praha 3 s.r.o.“

Vložit nový příspěvek

Starého psa novým kouskům nenaučíš

14.12.2011 09:56 vložil Vláďa

Paní Kozumplíková znovu ukázala, že vůbec nerozumí slovu demokracie, čest, odpovědnost, správa veřejného majetku, apod. Je neuvěřitelné, že takový člověk seděl na radnici tolik let. Jediné, co skutečně umí, je chválit sebe sama, jak to léta dělala v Radničních novinách. Vážená paní, za skoro 5 miliard korun (za volební období) by Praha 3 musela vypadat jako ze škatulky. Proti tomu nějaké školní jídelny jsou fakt výsměch. Notabene tyto prostředky nebyly obcí vydělané - pouze směnila jeden druh majetku (byty) za jiný (peníze). To umí s prominutím každý blb, zejména, pokud je to prodej pod cenou (což je u privatizace bytů pravidlem a je to i logické).
Souhlasím s jiným diskutujícím: co děláte v a.s. Prahy 3, když jste údajně zmizela z komunální politiky? Tyto společnosti snad nepracují s veřejnými prostředky a nejsou vlastněné obcí? V naší zemi se přeci jen hraje na to, že jsou to "soukromé společnosti". Dost mě to nadzvedlo.
Mimochodem, neznáte se nějak více s panem Popovem? Chybí mi Vaše příspěvky bez hlavy a paty v RN. On ale štafetu převzal docela obstojně. Tak jsem si říkal, jestli tam není nějaká příbuznost...


Reagovat  Reagovat s citací


pozdrav

13.12.2011 18:59 vložil Juditín

Však já až jí potkám na Ohradě, tak jí taky pozdravím a řeknu jaký téžký omyl ona byla na radnici


Reagovat  Reagovat s citací


Činy?

13.12.2011 14:57 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Když vezmeme v potaz výši ročního rozpočtu Prahy 3 a čtyřleté volební období, proteklo za dobu vlády paní Kozumplíkové radnicí přibližně 4,8 miliardy korun. Je dobré si uvědomit, že velkou část příjmů tvořila privatizace, což zdroj, který v dohledné době vyschne.
Tedy paní bývalá starostko, ten výčet „činů“, nelze hodnotit pouhým výčtem staveb, či rekonstrukcí. Utratit peníze umí kde kdo, ale hodnotícím kritériem musí být především efektivita.
Nastudoval jsem si například investiční akci Lupáčovka a tam se věru nemáte čím chlubit.

Pražáci, přiznejme si, že tu máme opravdu hodně peněz. Díky legislativě, která z rozpočtu určuje na jednoho pražáka zhruba 4x více peněz než lidem z venkova a díky privatizaci městského majetku jsou rozpočty městských částí vskutku velkorysé. ODS (případně velká koalice ODS + ČSSD) tu stavěla desítky předražených hřišť, za stovky miliónů revitalizovala paneláky... utráceli (utrácejí) peníze ve velkém stylu. Zásluhy bych však viděl v efektivním a transparentním počínání.


Reagovat  Reagovat s citací


Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

12.12.2011 22:17 vložil žižkovák petr

Nevážená paní,
vy jste spolu s kádry ODS modrými soudruhy ve Správě komunálního majetku Praha 3, a.s. Takže máte dobrý pašalík! V minulém volebním období jste již jako starostka také patřila do představenstva společnosti, nevadil vám soudružko střet zájmů a měsíční obolusk za 15 tisíc Kč. Takovéto parazity, kteří bez řádné práce si "vydělávají" peníze bez práce- pouhým sezením na "řídících " schůzích si vůbec nevážím! Těším se , až vás potkám, abych vám to řekl. Vy jste z těch, kteří podpořili do fukce předsedy oblastní rady ODS kmotra Hurdu, známého svým životem pracanta ze Stavocentrálu, podniku ÚV SSM, později až ředitele PBH (vyučený topenář). A co nyní dělá než ostudu a podivné kšefty podporující jako zastupitel MČ a zastupitel hl. města Prahy v modrém tričku s modrým vtákem! Dnešní noviny přinášejí zlodějny soudruha Hurdy! A dokonce i s ksichtem amatérského boxera! Takže ať vzkvétá radostný život modrých soudruhů, přiživujících se na naší společnosti. Je vás asi 180 a vládnete Žižkovu. Musíte být vypráskáni a to co nejdříve!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 01:43 vložil Rosta

Vy zbabělče! I kritika, nesouhlas, rozmrzelost nebo dokonce i silná antipatie, vyjádřená v tolika slovech, může být formulována slušně. Ale což, paní starostko, nedělejte si s podobnými lidmi hlavu. A hlavně jim nepište. Je to jen záminka k tomu, aby na Vás mohli anonymně plivat...rozšiřujete jim tím navíc pole "zábavy", činíte tento web zbytečně zajímavým a sama se okrádáte o čas. Pouštět se do boje s hrstkou hulvátů nemá skutečně smysl. I když Vás lidsky chápu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 01:50 vložil Kuk

Nepřijde Vám divné, že situace dospěla tak daleko, že se musí členka ODS sama chválit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 02:02 vložil Rosta

Pozor, tak to je něco jiného. Apeloval jsem pouze na slušnost. Nemám rád tupé výkříky o jakkoli zabarvených "lupičích". Dopis mi přijde spíše smutný a svým způsobem s Vámi souhlasím, ale...víte, cokoli se v Praze 3 stane zlého, bude za to moci Hurda (případně "modří gauneři"), a to snad včetně povodní, protože z toho bude mít určitě Hurda profit. Tohle zjednodušené nahlížení na dění v Praze 3 mi vadí, krom vulgarit v debatách. Byl bych pro diskusi na K3 bez schovávání se za "nicky", ale to je věc provozovatele tohoto serveru. Pojďme odkrýt karty a podepsat se vlastními jmény...což?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 07:15 vložil Jirka Ptáček

Pane Rosťo, neváhejte a využijte možnost podepsat se celým jménem... což?

Jinak i já se přimlouvám za korektnější formu diskuse. Určité procento zcestných příspěvků je prostě daň za otevřenost fóra. Posuzovat podle nich projekt jako celek je stejně zjednodušené nahlížení, jako zmiňujete Vy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 14:59 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Rostíků žije v téhle zemi 17 476. Tedy Vy jste který?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 07:39 vložil Jirka Ptáček

Vážený pane,
těch "180 vládců Žižkova" nám bude vládnout, dokud nespokojení lidé jako jste Vy nepochopí, že máme demokracii založenou na systému politických stran. Kdyby jen několik promile Žižkováků vstoupilo do místní ODS, TOP 09, nebo ČSSD, tak je šance na změnu rozhodně větší.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

17.12.2011 18:21 vložil Ez3kiel

Vyjímečně sw Vámi musím souhlasit u posledních voleb se nesešla ani 1/3 voličů z prahy 3. z cca 75000 voličů bylo volit slabě nad 20000. Kdyby jich přišlo o 1/3 víc pak už se dá mluvit o slušné demokracii. Takhle je to jen taková proforma úprava (mimojiné nahrávající menším stranám jejichž základny bývají mnohem větší než ty u těch větších).


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama