Diskuse

Reakce předchozí starostky na článek „Hurda stále jediným jednatelem Praha 3 s.r.o.“

Vložit nový příspěvek

Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

12.12.2011 22:17 vložil žižkovák petr

Nevážená paní,
vy jste spolu s kádry ODS modrými soudruhy ve Správě komunálního majetku Praha 3, a.s. Takže máte dobrý pašalík! V minulém volebním období jste již jako starostka také patřila do představenstva společnosti, nevadil vám soudružko střet zájmů a měsíční obolusk za 15 tisíc Kč. Takovéto parazity, kteří bez řádné práce si "vydělávají" peníze bez práce- pouhým sezením na "řídících " schůzích si vůbec nevážím! Těším se , až vás potkám, abych vám to řekl. Vy jste z těch, kteří podpořili do fukce předsedy oblastní rady ODS kmotra Hurdu, známého svým životem pracanta ze Stavocentrálu, podniku ÚV SSM, později až ředitele PBH (vyučený topenář). A co nyní dělá než ostudu a podivné kšefty podporující jako zastupitel MČ a zastupitel hl. města Prahy v modrém tričku s modrým vtákem! Dnešní noviny přinášejí zlodějny soudruha Hurdy! A dokonce i s ksichtem amatérského boxera! Takže ať vzkvétá radostný život modrých soudruhů, přiživujících se na naší společnosti. Je vás asi 180 a vládnete Žižkovu. Musíte být vypráskáni a to co nejdříve!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 01:43 vložil Rosta

Vy zbabělče! I kritika, nesouhlas, rozmrzelost nebo dokonce i silná antipatie, vyjádřená v tolika slovech, může být formulována slušně. Ale což, paní starostko, nedělejte si s podobnými lidmi hlavu. A hlavně jim nepište. Je to jen záminka k tomu, aby na Vás mohli anonymně plivat...rozšiřujete jim tím navíc pole "zábavy", činíte tento web zbytečně zajímavým a sama se okrádáte o čas. Pouštět se do boje s hrstkou hulvátů nemá skutečně smysl. I když Vás lidsky chápu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 01:50 vložil Kuk

Nepřijde Vám divné, že situace dospěla tak daleko, že se musí členka ODS sama chválit?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 02:02 vložil Rosta

Pozor, tak to je něco jiného. Apeloval jsem pouze na slušnost. Nemám rád tupé výkříky o jakkoli zabarvených "lupičích". Dopis mi přijde spíše smutný a svým způsobem s Vámi souhlasím, ale...víte, cokoli se v Praze 3 stane zlého, bude za to moci Hurda (případně "modří gauneři"), a to snad včetně povodní, protože z toho bude mít určitě Hurda profit. Tohle zjednodušené nahlížení na dění v Praze 3 mi vadí, krom vulgarit v debatách. Byl bych pro diskusi na K3 bez schovávání se za "nicky", ale to je věc provozovatele tohoto serveru. Pojďme odkrýt karty a podepsat se vlastními jmény...což?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 07:15 vložil Jirka Ptáček

Pane Rosťo, neváhejte a využijte možnost podepsat se celým jménem... což?

Jinak i já se přimlouvám za korektnější formu diskuse. Určité procento zcestných příspěvků je prostě daň za otevřenost fóra. Posuzovat podle nich projekt jako celek je stejně zjednodušené nahlížení, jako zmiňujete Vy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 14:59 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Rostíků žije v téhle zemi 17 476. Tedy Vy jste který?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

13.12.2011 07:39 vložil Jirka Ptáček

Vážený pane,
těch "180 vládců Žižkova" nám bude vládnout, dokud nespokojení lidé jako jste Vy nepochopí, že máme demokracii založenou na systému politických stran. Kdyby jen několik promile Žižkováků vstoupilo do místní ODS, TOP 09, nebo ČSSD, tak je šance na změnu rozhodně větší.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Koza plíková byla podle sebe pracovitou !

17.12.2011 18:21 vložil Ez3kiel

Vyjímečně sw Vámi musím souhlasit u posledních voleb se nesešla ani 1/3 voličů z prahy 3. z cca 75000 voličů bylo volit slabě nad 20000. Kdyby jich přišlo o 1/3 víc pak už se dá mluvit o slušné demokracii. Takhle je to jen taková proforma úprava (mimojiné nahrávající menším stranám jejichž základny bývají mnohem větší než ty u těch větších).


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama