Diskuse

Reakce předchozí starostky na článek „Hurda stále jediným jednatelem Praha 3 s.r.o.“

Vložit nový příspěvek

Starého psa novým kouskům nenaučíš

14.12.2011 09:56 vložil Vláďa

Paní Kozumplíková znovu ukázala, že vůbec nerozumí slovu demokracie, čest, odpovědnost, správa veřejného majetku, apod. Je neuvěřitelné, že takový člověk seděl na radnici tolik let. Jediné, co skutečně umí, je chválit sebe sama, jak to léta dělala v Radničních novinách. Vážená paní, za skoro 5 miliard korun (za volební období) by Praha 3 musela vypadat jako ze škatulky. Proti tomu nějaké školní jídelny jsou fakt výsměch. Notabene tyto prostředky nebyly obcí vydělané - pouze směnila jeden druh majetku (byty) za jiný (peníze). To umí s prominutím každý blb, zejména, pokud je to prodej pod cenou (což je u privatizace bytů pravidlem a je to i logické).
Souhlasím s jiným diskutujícím: co děláte v a.s. Prahy 3, když jste údajně zmizela z komunální politiky? Tyto společnosti snad nepracují s veřejnými prostředky a nejsou vlastněné obcí? V naší zemi se přeci jen hraje na to, že jsou to "soukromé společnosti". Dost mě to nadzvedlo.
Mimochodem, neznáte se nějak více s panem Popovem? Chybí mi Vaše příspěvky bez hlavy a paty v RN. On ale štafetu převzal docela obstojně. Tak jsem si říkal, jestli tam není nějaká příbuznost...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama