Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: vítejte! Připomínám,tajemník se vožral jako doga

16.2.2012 18:37 vložil poctivej občan!

Připomínám vám - fandům modráků a "poctivejm" voličům ODS- jakou ostudu způsobil modráka Fišer- tajemníka radnice, když v minulém volebním období za vedení radnice ODS a MČ3 v čele s místopředsedkyní ODS na Praze 3 paní Kozouplíkovou, který se při oslavě svých narozenin tak ožral jako doga, že nasedl do svého auta a boural a boural. To byla jednoznačně vina a nezodpovědnost modrého tajemníka! Ani nepomyslel na to, že může přejet nějaké dítě! Tak jak své obavy přisuzujete Bc. Stropnickému Jeho mediální vystoupení jsem viděl (a nejen občané MČ Praha 3), ale i ti, kteří byli tehdy přítomni u TV! A místo toho, aby tento "odborník"-inženýr lidských duší- byl ze státní správy natrvalo vykopnut, zbaven řidičského průkazu, vše utichlo, tak jak je v tomto státním bordelu obvyklé, a soudruh tajemník zase nepřítomně (unaveně) sedí při zasedání zastupitelů na pódiu a odchází občas močit. To mne jako občana skutečně se.e a také to, co se děje na zasedáních zastupitelstva!!! To je vina MČ Praha 3!
Průběh hlasování, které vyvolává "nová" starostka (mnohdy i když nebyla ještě ukončena řádně rozprava) je ukázkou, že se jedná o frašku, modré tsunami potřebuje vždy 19 hlasů zastupitelů, které TOP s minulými odborníky z řad ODS- Pecha, Hurda, Hoffmann, Zeman, Sladkovský, vždy dosáhne! Žádná připomínka se prakticky z opozice nedostane do přijatých dokumentů! A tak nejsou potřeba ani opoziční zastupitelé - naše vládnoucí koalice si prosadí všechno co potřebuje a "prohlasuje" a to bez ohledu na projednání či neprojednání ve výborech! Praktická arogance moci!
Ukázkou tohoto stavu bylo prosincové zasedání zastupitelů ohledně přijetí rozpočtu a potom přijetí "průjmu" - tzv. pravidel privatizace. Pochopil jsem, jak dnes modrákům z koalice a těm, kterým "najmenunezalezi" -tobě autoru příspěvku-naopak na dehonestaci pana Bc. Stropnického (událostí z roku 2004!) mocně záleží! On je totiž také jedním z jednatelů OS Žižkov nejen sobě, které má ve svém úsilí snahu dosáhnout spravedlivou privatizaci a proto je zapotřebí ho stále dehonestovat! A proto při projednávání bodu jednání -privatizace- vystoupil jakýsi mladík - připravený provokatér, který jako první vystoupil, a zcela mimo projednávání tohoto bodu začal dehonestovat pana Bc. Stropnického. Trvalo to dlouho, než paní předsedající ho přiměla k tomu, aby ukončil své jidášské poslání!

Bohužel na privatizaci bytového komunálního majetku nachytala ve volbách top 09 -dnes vládnoucí koalice- občany na příslib, že vytvoří nová pravidla privatizace. To, co bylo přijato na prosincovém zastupitelstvu v roce 2011 je pouhým "průjmem". To, co slibovala starostka v květnu minulého roku v "Žižkovských listech" (usilovně na pravidlech pracujeme i ve spoluprácii s VUT Brno), vytvoříme pravidla, která budou obsahovat metodiku výpočtu cen a slev! Cancy, cancy, cancy! Po třináct měsíců tak paní Ing. starostka balamutila občany MČ Prahy 3 a přijatá pravidla privatizace jsou pouhým "průjmem". Taková pravidla vytvoří právník (ne Mgr.!) za týden! Takž jsme zase tam,kde jsme byli za tatality ODS na Praze 3. Zase čtyři roky v prdeli ve veřejné správě!!!!! Jako v té písni!!!antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama