Diskuse

Telefonuje ředitel Městské policie Praha 3: Neřešte auta zastupitelů!

Vložit nový příspěvek

MP PRAHA 3

27.6.2014 20:41 vložil Prokes

Kdyz jsme u te Mestske policie P3, tak moje osobni zkusenost za uplynule 2 roky. 2x volano, 2x prijeli pozde, cca 30 minut, hezky pomalu. Mezitim nekdo volal PCR, ti tady byli ihned, a to nejenom PMJ, ale i hlidka z mistni sluzebny.

Takze o rizeni MP P3 si myslim svoje, nema smysl je volat. Mozna je to cilem a dela to reditel schvalne a tedy dobre.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: MP PRAHA 3

29.6.2014 00:59 vložil sdsd

Taky stejná zkušenost. Volal jsem je, když někdo kradl xenony z Octavie u Škroupova náměstí. Ty idioti přijeli za 25 minut. Říkal jsem to klukům od státních a ještě se mi vysmáli, jak jsem blbej, volat měšťáky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: MP PRAHA 3

29.6.2014 21:31 vložil Tomáš

Já mám zas opačnou zkušenost. Když jsem je potřeboval, vždy přijeli prakticky ihned. Byli slušní, profesionální vystupování. Samozřejmě asi mohou přijet pozdě, když jsou u jiného případu, to dá rozum.


Reagovat  Reagovat s citací


Źádost

18.6.2014 12:13 vložil Josef

Mohli byste, prosím, uvádět politickou příslušnost u zmiňovaných politiků? Např. z které strany je či byl pan Heller (místostarosta za jakou stranu)? Ne každý to ví... Ale hlavně, v komunálních volbách volíme strany, nikoli jednotlivce na konkrétní místa na radnici a kroužkování většina voličů nepoužívá a pokud ano, tak v něm dělá i chyby a jejich hlas tak bývá někdy neplatný. Předem děkuji.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Źádost

19.6.2014 19:04 vložil S.J.

Něco mi říká, že toho již na kandidátku nedají. Na druhou stranu, kdyby každý politik odstupoval za takovouhle prkotinu, vypadalo by to tady asi trochu jinak.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Źádost

19.6.2014 20:27 vložil sds

Tohle není prkotina. Já jsem nějakou Felícii s cedulí zastupitel MČ Praha 3 viděl taky. Bylo to u VŠE na placeném parkovišti a zaplaceno neměl. Když tam budete stát Vy, tak vám to odtáhnout a zaplatíte si. Dokonce jsem si to auto fotil, protože jsem si říkal, co je to za dementa.

Jinak by mě docela zajímalo, proč není osoba s trvalým pobytem v Praze 3 ochotna zaplatit 700,- za roční parkovací kartu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Źádost

22.6.2014 23:31 vložil Jiří Platil

To není ještě nejhorší. Tohle je myslím horší http://www.zizkovskelisty.cz/uvodni-strana/skandaly-zizkovskeho-mistostarosty-hellera ale to pan (ne)korektní Ptáček nepřevezme, protože je to stranický kolega... Jinak bulvár opisuje...


Reagovat  Reagovat s citací


Není to starostka

27.6.2014 01:07 vložil TRP

http://www.centralniregistrdluzniku.cz/protikorupcni-linka-zverejnene-zaznamy/4038.htm


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama