Diskuse

Tři články z Radnice

Vložit nový příspěvek

Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 11:17 vložil Bednářová Eva

Po přečtení článku nestačím lapat po dechu. Paní radní mají byty privatizovány a pan Lochman věděl jak na to. Asi si dáma neuvědomuje,že je to nejvíce předražená privatizace jakou Praha 3 viděla. Zapomíná také, že prodává byty s nájemníky. A slevě té se můžu jen smát. Je na radnici už dost dlouho, aby věděla, že při prvních privatizacích, kde byli všichni z OÚ Praha 3 dostali byty za hubičkua ještě na půjčku od radnice. Možná jí splácí ještě dnes. Tak že když odečítá jejích 20% za rychlost od ceny bytu ať laskavě přičte hypoteční úvěr na 10 let za 1000 000 mil. Kč do ceny bytů. To nemluvím o tom, že ceny bytů klesají úvěry stoupají. A ta jejich arogance jak Kozumplíkové tak Lochmana, že si byty kupovat nemusíme to bych přirovnala ke komunistům v před hodně než rokem 1989. Také nikdo nemusel vstupovat do KSČ a mohl s VŠ dělat kotelníka nebo bez VŠ na obecním úřadě. Vždy je dobře vědět do které strany vlést.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 13:44 vložil karel

B ohužel dříve to bylo VŠ a zaměstnání v koltelně. Dnes se stal kotelník na Praze 3, bez vzdělání panem Akropolisem, navíc s fůrou a.s., které vlastní, s fůrou a.s s vlastníkem MČ Praha3, předsedou oblastního modrého sdružení (tedy ODS), členem zastupitelstva na Praze 3, členem Rady zastupitelstva, zastupitelem na \\\"Velké radnici, předsedou či členem tréměř všech výborů na Praze 3 a to všechno s legitimací ODS a bez vzdělání! Takže hej pane Akropolis! Žijeme přeci v tom, co nám připravili kozumplíková, benda, šmíd, lochman,a ty- v absurdistánu, který se jmenuje na Praze 3 HURDYSTÁN! A jsem rád, že budou nové volby a vaše kamarila ODS snad odejde na smetiště Prahy z Prahy 3! Vaši aroganci snad voliči nezapomenou! A vykopnou vás z radnice! Pošpinili jste politiku ODS- dříve pravicouvou, dnes nedemokratickou, neobčanskou , jenom stranickou s diletanským protiobčanským a pitomým vedením!,


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 15:18 vložil Petra

Neměli bychom je vykopat již teď než udělájí ještě více nevratných kroků????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 15:38 vložil Bob

Jak


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 21:41 vložil Radan Blažkovič

Nejspíš osobně, protože jinak to opravdu nepůjde. Jestli se mi někdo z těch gaunerů ozve na mail, nebo si mě bude nějak zjišťovat, vyrazím za dotyčným osobně ho/ji "morálně zintegrovat". Tohle je do nebe volající drzost, co si ta chátra úřednická + gauner Hurda dovoluje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 22:34 vložil Bob

Kdo by si Vas zjistoval? Hurdovi jsme vsichni ukradeni. Jemu to u voleb prazaci nahazeji at se deje cokoliv. On je preci pravice a nosi kabat ODS.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama