Diskuse

Tři články z Radnice

Vložit nový příspěvek

Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 13:44 vložil karel

B ohužel dříve to bylo VŠ a zaměstnání v koltelně. Dnes se stal kotelník na Praze 3, bez vzdělání panem Akropolisem, navíc s fůrou a.s., které vlastní, s fůrou a.s s vlastníkem MČ Praha3, předsedou oblastního modrého sdružení (tedy ODS), členem zastupitelstva na Praze 3, členem Rady zastupitelstva, zastupitelem na \\\"Velké radnici, předsedou či členem tréměř všech výborů na Praze 3 a to všechno s legitimací ODS a bez vzdělání! Takže hej pane Akropolis! Žijeme přeci v tom, co nám připravili kozumplíková, benda, šmíd, lochman,a ty- v absurdistánu, který se jmenuje na Praze 3 HURDYSTÁN! A jsem rád, že budou nové volby a vaše kamarila ODS snad odejde na smetiště Prahy z Prahy 3! Vaši aroganci snad voliči nezapomenou! A vykopnou vás z radnice! Pošpinili jste politiku ODS- dříve pravicouvou, dnes nedemokratickou, neobčanskou , jenom stranickou s diletanským protiobčanským a pitomým vedením!,


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 15:18 vložil Petra

Neměli bychom je vykopat již teď než udělájí ještě více nevratných kroků????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 15:38 vložil Bob

Jak


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 21:41 vložil Radan Blažkovič

Nejspíš osobně, protože jinak to opravdu nepůjde. Jestli se mi někdo z těch gaunerů ozve na mail, nebo si mě bude nějak zjišťovat, vyrazím za dotyčným osobně ho/ji "morálně zintegrovat". Tohle je do nebe volající drzost, co si ta chátra úřednická + gauner Hurda dovoluje.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Na co Kozumplíková zapomněla

2.4.2009 22:34 vložil Bob

Kdo by si Vas zjistoval? Hurdovi jsme vsichni ukradeni. Jemu to u voleb prazaci nahazeji at se deje cokoliv. On je preci pravice a nosi kabat ODS.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama