Diskuse

Tři články z Radnice

Vložit nový příspěvek

„Zloděj křičí chyťte zloděje“

2.4.2009 14:28 vložil Tomáš Mikeska

Snaha o cenzuru opozičních zastupitelů.
Pan Hurda volá po omezení práv zastupitelů, on chce určovat na co a koho se mají zastupitelé. V diskuzi nikdo paní RNDr. Evu Kaprasovou neurážel, jen ji zastupitelé chtěli poznat. Mne např.zajímalo, zda ještě léta ve sportovních letadle a dostal jsem od Hurdy kartáč. Hurda v žádném případě není morální autorita a nemá právo okřikovat opozici.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: „Zloděj křičí chyťte zloděje“

2.4.2009 14:51 vložil Lion

je naprosto skandalni co si ODS na P3 dovoluje. Je nutne nepodcenit volebni kampan nabidnout politiku pro lidi a ne proti lidem a informovat je. Nejvetsi problem je, ze stale jsou obcane, ke kterym se rejdy radnich za ODS jen stezi donesou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: „Zloděj křičí chyťte zloděje“

2.4.2009 17:13 vložil hurdásek

Hurda celým svým životem je hodnocen od spolupracovníků z OPBH (on byl kotelníkem a vydával se za "disidenta". Myslím si, že svou nenažraností a skutečnou vychytralostí podloženou vlezdoprdelismem do ODS je tak majitelem Akropolisu a kamarád takových (a jejich stranický vedoucí skupiny zastupitelů) jako jsou český, kozumplíková, benda, šmíd. Při pohledu na server justice, získáte o SKM dosti slušné informace je v dozorčí radě Nadačního fondu pro rozvoj území Městské části Praha 3 sedí RNDr. Eva Kaprasová, CSc.,dále je Paní důchodkyně stáří 73 let místopředsedkyní statutárního orgánu Správy komunálního majetku /Praha 3 a předseda výboru společenství vlastníků jednotek V předchozích výše uvedených subjektech je samozřejmě (!) přítomen i pan Hurda!. Vždycky si říkám, kam to člověk dotáhne s modrou)nyní) legitimací, bez vzdělání až k politikaření na úrovni oblastní rada ODS! A také chápu proč mu někteří říkají Kmotr, mafián, Akropolis! Tak do voleb jednotně v šiku proti této DS za renovaci a revitalizaci skutečné pravicové strany! Ať s e jmenuje jinak! .


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama