Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Pane Ptáčku

14.11.2008 01:32 vložil Jirka Ptáček

Vážený pane Josefe,
asi se ve mně nezapře dávka ješitnosti a zkusím se před Vámi trochu obhájit. Pokud užiji Vaši terminologii, tak právě díky své „mladické politické naivitě“ se snažím několik let bojovat s „politickou negramotností“ alespoň zde – v Praze 3. Ostatně to je smysl tohoto zpravodaje, který společně s dvěma kolegy vydáváme a financujeme.
A teď k Vámi připomenuté historce. Sice jste se do příspěvku podepsal jen křestním jménem, ale myslím, že vím, o koho jde a na tu nešťastnou událost si celkem dobře vzpomínám. Tehdy jsme se snažili změnit některá pravidla pro provoz zón placeného stání. Společně s kolegy jsme obcházeli magistrátní zastupitelské kluby a snažili se přesvědčovat o našich argumentech. Tehdy jsme mimo jiné komunikovali s Ing. Františkem Laudátem (pokud se nepletu, byl předsedou dopravního výboru). Tento pán byl i přes svou politickou příslušnost (ODS) zcela nakloněn našim argumentům, jako jeden z mála nás podporoval a byl pro nás zdrojem mnoha zajímavých informací. Vy jste se tehdy dostavil na jednání zastupitelstva s jedním transparentem, kde bylo napsáno strohé „LAUDÁTE LŽETE“. Nevím, co Vás k tomu vedlo. Pravděpodobně jste o skutečném stavu věcí moc nevěděl, a proto jsem se Vám snažil spolu s kolegy situaci vysvětlit. Nepochopil jste. Nevím, zda to pochopíte dnes. Každopádně pan Laudát se od té doby s námi nesešel a vnímal to z naší strany jako podraz. Myslel si, že "toho člověka s transparentem" jsem přivedl já. Dost jste nám zkomplikoval situaci, ale jak teď sám píšete, máte alespoň o čem vyprávět.

Pane Josefe, pokud skutečně chceme něco změnit, vyvarujme se zbrklých kroků a zkusme se opravdu zamyslet, co podniknout pro to, aby nastala nějaká změna. Jsem přesvědčen, že samotné „dohadování“ s radnicí a výkřiky do internetových diskuzí mnoho nezmohou.
Přeji Vám pěkný den.
Jirka Ptáčekantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama