Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Pane Ptáčku

14.11.2008 20:41 vložil Josef

Vážený pane Ptáčku,

jednomu z mnoha mých transparentů (konkrétně jeden nesl nápis "Laudát (ODS) je lhář" předcházela tato historka. Na veřejném jednání zástupců MČ P7 a magistrátu s občany o placených parkovacích zónách jsem se zeptal pana Laudáta (ODS, zástupce magistrátu) na Pražkou parkovací a.s. a na osobu pana Hurdy (ODS, zastupitel MHMP). Pan Laudát před téměř 200 občany tvrdil, že akciovou společnost Pražká parkovací nezná a zakladatele této společnosti, pana Hurdu též nezná. Pan Laudát (ODS) v té době seděl ve stejném výboru magistrátu se svým kolegou Hurdou (ODS). Výbor měl asi 9 členů (většinou ODS).

Výše uvedeného jednání politiků s občany jste se účastnil i Vy a slova pana Laudáta jste také slyšel. Ještě dodám, že jsem Vás následně ústně a pak i písemně informoval o lživé informaci pana Laudáta, a to včetně výčtu jednotlivých členů již zmíněného výboru magistrátu. Proč tento politik ODS (Laudát) zapřel svého stanického kolegu z ODS (Hurdu) netuším...

Stranickou příslušnost jednotlivých aktérů uvádím tak, jak jsem zvyklý z bývalé práce v americkém RFE/RL. Že se v ČR (s volebním systémem, kde volíte politické stany) politické příslušnosti politiků v médiích téměř neuvádějí (v případě komunálních politů téměř nikdy) mne už nepřekvapuje. Většinu Čechů to přeci netrápí (aspoň jsem si nevšiml). Důsledkem toho je třeba výsledek Vašeho průzkumu o politickém povědomí občanů P3. Za to mne potěšilo, kolik obyčejných američanů finančně přispělo na volební kampaň vítěze am. prezidentských voleb.

Až budete organizovat nějakou demonstraci proti politice současného vedení radnice MČ P3 (ODS), dejte vědět. Vezmu s sebou nějaký výstižný transparent. Třeba o minulosti současných politiků na radnici.

S pozdravem Josef Kačírek,
stále vyloučený z privatizace obecního bytu za to, že se veřejně zeptal na majetek předsedy oblastního sdružení ODS v P3

P.S.
Ani ve vyspělých demokratických státech se politikům nevěří, politici se kontrolují...antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama