Diskuse

Zeptali jsme se tajemníka úřadu Prahy 3 – jak je to s výdaji na reprezentaci

Vložit nový příspěvek

RE:

25.8.2014 12:49 vložil Petr Malý

Chápu že nejde jen o něj ale znáte to začne to něčím malým (humr) a končí něčím velkým (co to nevím a taky nevím jestli se mám těšit).
Co bude dál? Na konci volebního období se najde něco nového co paní starostka zapomněla říci a pak? Vinni budou ti co přijdou po ní protože pokud to najdou až tam nebude, průkazní břemeno bude na nich a oni budou muset dokázat že se to stalo již dříve atd..

Jinak co máte na mysli (pokud to není tajné :) ) tím že to není jen toto?


Reagovat  Reagovat s citací


Reprezentace?

24.8.2014 15:37 vložil Petr Malý

Pokud je pro pana tajemníka útrata za několik tisíc, ve které se nacházeli humři a jiné "dobroty" normální a běžné tak to je velmi smutné. Na reprezentaci se dá pracovat jakkoli jinak než platit si drahé večeře.
Na radnici by si měli udělat pořádek a domluvit se jak a co se bude kupovat. Velmi mne znepokojuje, když v době, kdy se mluví o úsporách snad ve všech typech státního zřízení si najednou starostka koupí velkou hostinu, která rozhodně nebyla pouze na "reprezentaci".
Takže kde je chyba? Pan tajemník společně s paní starostkou by se měli trochu více zamyslet...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reprezentace?

25.8.2014 08:32 vložil Petr

Naprostý souhlas, a ono bohužel nejde jen o Humra
https://www.facebook.com/pages/Kauza-Humr/250548481735788


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Reprezentace?

25.8.2014 16:54 vložil Petr Malý

Ano četl jsem a viděl jsem obrázky Alexandrovci, šneci, drahé boty a radost paní Hujové, že bez nás, podle mne mysleno občanů Prahy, by si takto nežila...
K tomu se dole nachází článek s Tomášem Hudečkem, který obhajuje velice spornou a diskutabilní kampaň Víte že... atd..
No a pro úplné dokreslení situace si sjedete na datum 14.8. kde je napsaný přesný "harmonogram" jak to začalo, pokračovalo a taky skoro skončilo. Začátek pohoda, klid a paní starostka si užívá, pokračuje to odhalením problému, ničením důkazů a křikem na podřízené, jiné strany na Praze 3 se od tohoto, logicky, distancují, jenže za necelou polovinu měsíce po smazání pár nekorektních komentů k paní starostce se opět přemýšlí jak pokračovat v pohodovém životě s mořskými tvory..

Jo rozumím a nejsem z tohoto nadšen. Spíše jsem velice pobouřen. Paní starostka si dokáže během půl měsíce užít, pak vynadat svým podřízeným a nakonec pokračovat v trendu předchozím.

Smutné. Přemýšlím jestli by to skončilo kdyby vláda ČR zakázala dovoz humrů :) .
Občané by se měli zamyslet nad tím komu dají svůj hlas za 2 měsíce


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Reprezentace?

23.10.2014 15:41 vložil Petr

Ono ať se to komukoliv líbí či nikoliv, ne s každou oficielní návštěvou se dá jít k Vystřelnému oku či k Růženě:-) . V obou citovaných by to mohl být k večeři utopenec, nicméně v reprezentačním podniku se obyčejně utopenec neservíruje. A pokud jde o reprezentaci, starosta městské části s cca 70 tis. obyvatel je docela významná osobnost. BTW kam a na co by asi šel s nějakou mimořádnou návštěvou váš oblíbenec, kterého chcete podporovat? Také škoda, že nevíte, nebo víte?, na co jiného byla vámi kritizovaná reprezentace.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama