Diskuse

Garáže v Lupáčově pro bohaté

Vložit nový příspěvek

Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 07:58 vložil TRETT

a lepší to asi s Vámi nebude. Ve všech civilizovaných městech (nejen) západní Evropy, najdete podzemní i nadzemní garáže v centru. Pokud to nevíte, tak vyražte do Berlína, Vídně, Londýna, Paříže... Ach jo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 09:06 vložil metanaqua

Jenže ono to má háček. Podzemní garáže jsou samozřejmě věc příjemná. Jenže v tom světě, který dáváte za vzor je to zpravidla projekt soukromých investorů. Tady to kompletně zaplatila obec, tedy my všichni. Problémem je, že obec se chová jako developer... a ne zrovna dobrý developer.

Povězte mi prosím, proč bych jako občan Prahy 3 měl být rád, že moje městská část investuje více jak desetinu svého (a taky mého) rozpočtu do stavby jedné stovky garážových míst, když je pak pronajímá za cenu obvyklou na trhu? Proč byly utraceny naše peníze za něco, co zvládají soukromí investoři, aniž by nás to stálo jedinou korunu? Co mi to jako občanovi Prahy 3 dalo?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 09:12 vložil Jindra

Velice správně. radnice přímo hazarduje s obecními prostředky. Ono se totiž také může stát, že touto zcela nekoncepční politikou nás přivede do bankrotu. Vůbec nechápu, jak je možné, že se něco staví a předem není jasné, kolik bude parkovací stání stát. Tím pádem totiž není ani jasná návratnost investice. Až Praha 3 zbankrotuje, zaplatíme to všichni ještě jednou. Osobně to považuji za kriminální čin.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 13:18 vložil Mirek Trejtnar

Je mi líto, že jste si můj příspěvek nepřečetl dosti pozorně. Článek je přece o něčem úplně jiném, než uvádíte.
Nicméně jsem v uvedených městech byl a neviděl jsem tam centrální náměstí s chráněnou památkou poddolovaná a zalitá betonem.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pane, vy jste fakt pitomec

12.9.2010 22:30 vložil lacman

Je to děs! Občané uvědomte si před vlbami, že cca 170 lidí vyznávajícího modrého ptáka si rozdělilo dobře placené koryta - viz tupohlavci lochman, šmejd, koza-plíková, benda, matušek jako radní, další z komisí jungwirt, majitel radnice Praha3 hurda (otec vlasti Praha3, předseda stranické skupiny zastupitelů, předseda oblastní rada ODS na Praze 3, imbecilní radní velké radnice Pecha (nejen že pan bakalář nic neumí, dvacet let se válí v politice, ale je to odborník na plynárenství- pro ně to nese s hurdou miliony! To je dnešní svoloč z ODS, která 22 hlasy z 36 ovládá radnici!! A předseda představenstva s.odbornice Koza-plíková- ta nám ještě ukáže za co si řádně vydělává! A ředitel SKM- ing.Císař- nenažranec z neumětel! Pánové a dámy z ODS- zmiztetam, kde nechal čert díru- do pekla ! A co nejrychleji!
PS. Na křižovatce, kde zahynula malá dívenka s culí s. PECHa- snad tento dinosaurus nechce znovu se cpát dopolitiky! ODS táhněte- už jste si nakradli dost (při vašem podprůměrném vzdělání!!

A tomu pánovi co bojuje za odborníky z ODS přeji, aby dostal přesdržku od občanů! Jsou již značně nasraní!,


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama