Diskuse

Garáže v Lupáčově pro bohaté

Vložit nový příspěvek

Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 09:06 vložil metanaqua

Jenže ono to má háček. Podzemní garáže jsou samozřejmě věc příjemná. Jenže v tom světě, který dáváte za vzor je to zpravidla projekt soukromých investorů. Tady to kompletně zaplatila obec, tedy my všichni. Problémem je, že obec se chová jako developer... a ne zrovna dobrý developer.

Povězte mi prosím, proč bych jako občan Prahy 3 měl být rád, že moje městská část investuje více jak desetinu svého (a taky mého) rozpočtu do stavby jedné stovky garážových míst, když je pak pronajímá za cenu obvyklou na trhu? Proč byly utraceny naše peníze za něco, co zvládají soukromí investoři, aniž by nás to stálo jedinou korunu? Co mi to jako občanovi Prahy 3 dalo?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Pane, vy jste fakt pitomec

8.9.2010 09:12 vložil Jindra

Velice správně. radnice přímo hazarduje s obecními prostředky. Ono se totiž také může stát, že touto zcela nekoncepční politikou nás přivede do bankrotu. Vůbec nechápu, jak je možné, že se něco staví a předem není jasné, kolik bude parkovací stání stát. Tím pádem totiž není ani jasná návratnost investice. Až Praha 3 zbankrotuje, zaplatíme to všichni ještě jednou. Osobně to považuji za kriminální čin.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama