Diskuse

Jak (ne)ušetřit za teplo v bytech MČ Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Kalousek

17.5.2012 09:34 vložil Ládík

Ono se stačí podívat, co o sobě Kalousek napsal před volbami 2010 - to Vám odpoví, proč jste v háji...
-----
Jmenuji se Tomáš Kalousek ...Mám technické vzdělání a profesí jsem kameraman....
... Moje práce mě naučila dívat se na svět z různých úhlů pohledu, naslouchat a pracovat v týmu. Mým cílem bylo vždy pořídit ostré, nezkreslené, nezamlžené záběry. Často to vzhledem k podmínkám nebylo snadné, protože počasí, světlo, prostředí a čas nejsou vždy příznivé. Díval jsem se přes objektiv kamery a točil objektivně. Společný slovní základ zde není náhodný. Natočený materiál jsem předal postprodukci a jeho osud jsem dále nemohl ovlivnit....
...Jsem Pražák. A chtěl bych být hrdý Pražák. Pokud se mám stát politikem, chtěl bych, aby i občané mého obvodu byli hrdi na to, že jsou Pražáci. Chci víc. Kandiduji na Praze 3, jejíž velkou část tvoří Žižkov. Vzpomínám na hrdost Žižkováků, kterou známe například z filmů Karla Kachyni. Přál bych si, aby občané Prahy 3 byli hrdi na svůj obvod, a aby se nestyděli za své radní.
----
Co dodat???


Reagovat  Reagovat s citací


Motivace

17.5.2012 06:09 vložil Josef K.

Vážený pane, a vy si myslíte, že P3 má jakoukoliv motivaci toto pro Vás dělat? Je veřejným tajemstvím, že vytápění panelových domů na P3 je skvělý byznys. Všichni platí cca dvojnásobek toho, co lidé ve srovnatelných bytech jinde. Kalorimetry neexistují. Vytápění je neefektivní, má plno ztrát a pravděpodobně si na tom někdo hezky mastí kapsu. Tak proč to měnit, že?

Mimochodem, z toho, co píšete, by se postup radnice dal nazvat zločinným. Je to klasická ukázka arogance moci. Nerušte, vládneme!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Motivace

20.5.2012 08:32 vložil zdenekpřestěhujte se do soukromého domu, kde se platí 140kč-m2 regulovaný nájem a není tam topení


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Motivace

20.5.2012 11:30 vložil Michal

dnes je již rozdíl mezi tržním a regulovaným nájmem minimální, v mnoha případech je tržní již pod regulovaným nájmem. Rozhoduje kvalita bytu a jeho vybavení. Hybným momentem je vůle a snaha nájemníků v regulovaných bytech stávající situaci řešit a najít si běžný nájem, tedy uskutečnit změnu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Motivace

23.5.2012 17:35 vložil zdenekto jsem psal pro ty kdo jsou nespokojení s obcí, že si mohou jinde polepšit. Budte rádi, že jste v obecních bytech a že si můžete zstěžovat a ještě dotanete byty levně ke koupení.skutečně kdo je nespokojen at jde jinam.My jsme v restitučním domě a nemužeme si nstěžovat,

+++++Reagovat  Reagovat s citací


někdo z ODS?

30.5.2012 21:48 vložil Zdeněk Čihák

Dobrý den, vzhledem k tomu, že už Vaše "chvalozpěvy" na byty ve vlastnictví MČ nemohu dále snášet, chtěl bych Vás upozornit, že byty ve vlastnictví MČ nejsou žádnou levnou výhrou,navíc když privatizace panelákových bytů se pohybuje okolo 27.000,-Kč za m2, což je téměř cena novostavby.
autor článku o měřácích ..........Zdeněk Čihák


Reagovat  Reagovat s citací


Re: někdo z ODS?

1.6.2012 18:34 vložil Bob

Vážený pane, podíval jste se někdy do ceníků realitních kanceláří nebo developerů ? Zjevně nikoliv, protože jinak byste nepsal takovou kravinu, že cena 27.000 Kč se blíží ceně novostavby. Starší byt se prodává za cenu cca. 40.000 kč za metr čtvereční, novostavba za cca. 60.000 Kc. To znamená, že prodejní cena při privatizaci je doslova za hubičku /při rychlém jednání se poskytuje navíc sleva 20 procent/. Krom toho pokud se vám zdá cena vysoká, pak si byt nekupujte, nikdo vás k tomu přece nenutí ...

V usneseních Zastupitelstva lze snadno dohledat nabídkové ceny privatizovaných bytů .. pro příklad: 78 metrový byt v ulici na Hlídce za cenu 1.4 mil ..

Nebydlím na Praze 3, neznám tedy cenu tepla, každopádně v našem SVJ v Praze 7 platíme za GJ tepla 650 kč ...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama