Diskuse

Jakou tedy chceme Parukářku?

Vložit nový příspěvek

žižkov sobě

9.8.2015 23:17 vložil Dan

Díky organizátorům za diskuzi a hostům za účast. Sice byli pánové vybíhající od výčepu občas až moc hluční, ale i takový "lidový" názor je dobré slyšet.
Pan Bellu vystupoval jako vyvažovací faktor mezi developerem a ostatními (když to zjednoduším), ale osobně si myslím, že by měl více hájit zájmy (byť většina témat nebyla v jeho gesci) občanů a návštěvníků Parukářky, kteří, věřím, další výstavbu na Parukářce a jejím blízkém okolí nechtějí. Bylo již ukrojeno dost a více netřeba. Stačí, že se staví nové domy na Koněvově, které zastíní výhled na Vítkov. Také se obávám o osud proluky mezi Roháčovou a Koněvovou co tam postaví za nevkusnost. Chápu, že se město musí rozvíjet a výstavba je nutná, ale jistě se dá provádět šetrně. Je dobré mít mezi domy prostor, kde je možné se trochu nadýchnout a rozhlédnout po okolí.
Hospůdky je mi líto, ale pokud je pravda co zaznělo, tak se s ní budeme muset rozloučit. Snad si nová stavba zachová alespoň nějakou lidovost :)
Žižkov má svoji atmosféru a charakter, zachovejme ho v maximální možné míře!


Reagovat  Reagovat s citací


Developer Na parukarce

8.8.2015 23:52 vložil Stana

Tak developer prechytracil mestskou cast? Lituji jenom ty lidi, kteri si koupi byty a zjisti, ze jim radi pod okny denne randal z hospody nebo z koncertu jako,kdyz startuje tryskove letadlo.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Developer Na parukarce

11.8.2015 00:13 vložil Radek

Já lituji lidi, kterým nějaký debil v tomto týdnu počmáral sprejem fasády domů v celých ulicích.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama