Diskuse

Klinika se připomíná

Vložit nový příspěvek

Jen nevěřícně kroutím hlavou

26.1.2015 13:19 vložil Radek

obsadit cizí dům, vyřvat, vydupat si své požadavky, proč si nepronajmou jakýkoliv prostor kterých je na realitách k pronájmu habaděj?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jen nevěřícně kroutím hlavou

26.1.2015 13:28 vložil Janek

No mě zase fascinuje to, jak jim jdou média na ruku. To se zatím žádnému squattu nikdy nepodařilo. Teď kolem nich poletuje ministr financí a nechává se s nima fotit, radní přes územní plán. Je to normální politika. Ti lidé zatím nemají žádné reference, nepředložili žádný konkrétní plán, dodnes snad aní nezaložili jakékoliv sdružení. A jsou jich plná média. Levicová lobby jede na plné obrátky a populističtí politici cítí svoji šanci.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Jen nevěřícně kroutím hlavou

26.1.2015 17:54 vložil Radek

Přesně tak. Tady si stačí cokoliv vyřvat a mít k tomu spolupráci médií a stane se z toho COOL davová psychoza, samozřejmě s patřičným COOL průvodem sluníčkových lidiček. Kdo není s klinikou není Čech hop hop hop. Nakonec tuším budou mít ještě úlevy na nájmu. Proč nejdou třeba na nákladové nádraží, když stále přemýšlí jak ho zaplnit?


Reagovat  Reagovat s citací


klinika

26.1.2015 03:02 vložil Jarda

Mám několik připomínek- když mám mimo Prahu zděděný dvoupatrový dům v zahradě a nikdo tam nebydlí a já tam nemám čas jezdit tak to někdo obsadí a vyklidí,protože má dobrý úmysl tam pořádat akce, o kterých si myslí, , že jsou prospěšné, .za druhé -prázdné domy mají developeři a nikdo jim to nevyčítá .Dále spousta lidí a spolkú dělá něco prospěšného a musí čekat, až se uvolní nebytový pro,stor ve čtvrti v které jsou zaregistrováni. Vy jste to udělali ale skutečně chytře.,vy jste to obsadili a potom přišli se svými plány a požadavky. Zřejmé to myslíte dobře, ale není to samozřejmé, aby vám bylo vyhověno a vyvoláváte demonstrace , k dy se někdo vyjádřil, že se budou hledat další prázdné domy,takže to může mít i negativní vliv na rozhodování institucí. když chcete, aby se vši zabývali ihned vaším požadakem.


Reagovat  Reagovat s citací


Klinaka se připomíná

24.1.2015 17:40 vložil Janek

Pane Trejtnare, máte překlepy v nadpisu i v článku.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama