Diskuse

Kolik investovala městská část do podzemních garáží Lupáčova?

Vložit nový příspěvek

Dinosauři bez cti

14.9.2010 19:13 vložil občan Prahy 3

Vážený pane Mikesko,
nejste náhodou ten pan Mikeska, který byl starostou za ODS, teď jim nemůžete přijít na jméno, nejste náhodou ten pan Mikeska, který to potom zkusil v DJK, posléze v SNK-ED. Nejste náhodou ten, kdo to před 4mi lety zkoušel na kandidátku Zelených, nejste náhodou ten, kdo před těmito volbami zkusil vstoupit do TOP 09, pak do Startostové a nezávislí a nakonec skončil na kandidátce VV. Je ještě strana, kde jste nebyl nebo kde jste to nezkusil? Tomu říkám profil českého politika. Žádná čest, žádné svědomí, jen touha po korytě za každou cenu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Dinosauři bez cti

15.9.2010 10:42 vložil T.Mikeska

Jsem rád, že jsem vyprovokoval k napsání příspěvku i lidi o kterých píšu na kauze3. Z ODS jsem odešel před 8 lety po té co se moci zmocnil v Praze 3 P.Hurda. Byl jsem už pak členem jen jedné strany SNK ED, která vznikla transformací DJK. Jsen nestraník a vybíral jsem na které kandidátce půjdu do voleb 2010.
VV je moje volba.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dinosauři bez cti

7.10.2010 17:56 vložil TRP

Vážený pane Mikesko, vaše volba to určitě byla. Teda ne zcela. Byla to poslední strana, do které jste se zkoušel dostat a vzala Vás. Z ODS jste neodešl, ale byl odejit, protože jste nedokázal vysvětlit Váš mnohamiliónový byt, který jste získal za svého starostování. Není též pravda, ža jste byl příbuzenský spjat s developerem v Jeseniově ulici? Asi by bylo načase, teď před volbami, aby jste to konečně vysvětlil.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dinosauři bez cti

11.10.2010 14:17 vložil Tomáš Mikeska

Z ODS jsem vystoupil sám dobrovolně proto, že jsem nechtěl být v jedné straně s Hurdou, který se v ODS v Praze 3 ujal moci. Byt jsem řádně zaplatil ze svých peněz získaných z restitucí za znárodněné pozemky mého dědečka. Kdykoliv to mohu prokázat doklady z Pozemkového fondu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Dinosauři bez cti

11.10.2010 16:59 vložil chk

TRP bude asi někdo od Hurdy.


Reagovat  Reagovat s citací


Stížnost na stavbu Lupáčova 10-20

13.9.2010 11:22 vložil Dagmar

Dobrý den,
bydlím přímo proti rekonstruovanému panelovému bloku domů Lupáčova 10 - 20 a před několika týdny jsem zaslala na Městský úřad Praha 3 stížnost ve věci neadekvátní hlučnosti, prašnosti, neadekvátního navýšení panelového domu vzhledem k protějším domům atd. Odpověď byla samozřejmě velice strohá a ve věcech, které by napadnutelné byly, byly pro stavbu poskytnuty vyjímky. Z celé záležitosti mi vyplynulo, že názor občana této městské části neznamená vůbec nic a rozhodně zohledním tuto situaci při volbách a budu k tomu nabádat i všechny své známé. Možná by stálo v komunikaci a stížnostech pokračovat...
Dagmar Hrnčířová


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Stížnost na stavbu Lupáčova 10-20

14.9.2010 19:03 vložil občan Prahy 3

Vážená paní Hrnčířová,
zapomněla jste ve svém lamentování uvést, že Praha 3 odpustila cca 1 000 000 Kč na nájemném lidem v okolních domech, jako kompenzaci, za újmy způsobené stavbou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Stížnost na stavbu Lupáčova 10-20

2.10.2010 21:26 vložil Peet

Aha, už jsem si zde vašeho nicku všiml vícekrát a teď vím, kdo jste... Takže pane, pokud Praha 3 odpustila milion na nájemném obyvatelům okolních domů, tak je potřeba jej připočíst k již tak neuvěřitelnému účtu za revitalizaci nemovitostí zmíněných v článku. Jinak mohl být použit ku prospěchu všech obyvatel této městské části. I když o tom pochybuji a pravděpodobně by opět skončil ve vašich kapsách. Navíc to není žádné zdůvodnění výjimek, které byly tomuto projektu uděleny. Doufám, že individua s hrabošským instinktem, jako jste vy, po nadcházejících volbách konečně skončí tam, kde mají. Mimo politiku a postupně v celách...


Reagovat  Reagovat s citací


Děkuji

10.9.2010 11:06 vložil Josef

Pane Mikesko, děkuji. Toto se v Radničních novinách nedočtu...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Děkuji

3.10.2010 04:14 vložil pl4toon

Připojuji se k díkům. Nedávno jsme o tom s kamarády mluvili, teď konečně mám obrázek, jak moc to stálo. Opravdu mě to šokovalo.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama