Ne - Rajská zahrada 3

Ne - Rajská zahrada 3

Dětské hřiště ve spodní části parku, které se po dešti promění na bahnitý plácek, se lepšího povrchu než udusaná tráva a bláto jen tak nedočká. Řešení by byl nový povrch z lité gumy, jak tomu je na hřišti v Riegrových sadech na Praze 2. Rada MČ Praha 3 však na svém jednání odmítla nový povrch zaplatit.

A proč vás s tím obtěžuji?
Pro lepší hřiště můžete sami něco udělat. Nový povrch z lité gumy by mohl stát asi 700 000,- kč. A vy můžete požadovat email, nebo dopisem, aby „vaše“ peníze ti, které jste si zvolili, na tuto stavbu přidělili.

Nepřízeň investicím do hřiště je v ostrém kontrastu k velkorysosti, s jakou MČ přiděluje stamiliony na beton pro podzemní garáže ap.
Hřiště spadá do kompetence zástupce starosty pana Matuška, ale konečné slovo mají všichni členové rady  - kompletně členové ODS.

Zašlete proto svůj email především panu Matuškovi. Můžete si přečíst i jeho článek  a porovnat slova s činy. Pro vás jsem z něj vybral jen jeden velmi povedený odstaveček: 

„Jednoho dne budeme všichni za podzimu svého života pozorovat svět kolem nás a porovnávat ho se dny, kdy jsme se tento svět plni sil snažili ovlivňovat a přetvářet. Je jen na nás, zda se budeme šťastně usmívat, nebo nevěřícně kroutit hlavou.“


Jiří Matušek (ODS):
volební období: 2006 - 2010
Havlíčkovo náměstí 9, Praha 3
Tel.: 222 116 271
E-mail: matusek.jiri@praha3.cz

Sekretariát:
Michaela Kroupová
Tel.: 222 116 271
Fax: 222 116 358
E-mail: michaelak@praha3.cz

Vzor textu dopisu:

Jiří Matušek  - zástupce starosty
MČ Praha 3
Havlíčkovo náměstí 9,
130 00 Praha 3

Vážený pane Matušek

Jako občan Prahy 3 a návštěvník parku Rajská zahrada oceňuji investici a péči, jakou P3 dala do úpravy tohoto parku  .
Nicméně jsem zásadně nespokojen s dětským hřiště, které je malé a jehož povrch je travnatý a často rozbahněný.  Vysoká koncentrace dětí na tak malé ploše si vyžaduje lepší zpevněný povrch a jeho prosazení a realizaci si dovoluji na Vás vyžadovat.

S pozdravem


 

 


Související články

Nerajská zahrada

MČ Praha 3 se chystá zničit ve jménu výstavby podzemních garáží zeleň či parky například na Škroupově náměstí, na náměstí J. z Poděbrad, v Mahlerových sadech a v protikladu k tomu investuje 26 milionů do rekultivace svahu U Rajské zahrady na park. Proč se neuvažovalo o vybudování garáží například zde ještě před vybudováním zahrady?pokračování

Rajská zahrada otevřena - uzavřena - otevřena

Park se znovu otevře 1.4. Je to od začátku smolný projekt. Stavba se protáhla o jeden rok, stála o 10 milionů více (celkem 40 milionů), při slavnostním otevření uprostřed módní přehlídky v září 2008 vypadla na několik dní elektřina. Teď je park již pátý měsíc uzavřen - mimo jiné hrozí nebezpečí úrazu na mokré dřevěné palubovce, přes kterou je jediný ...pokračování
reklama