Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: podzemní kontejnery

2.5.2013 18:40 vložil :-)

:-))) Já chodím kolem Škroupova náměstí a tam je kolem těch nových podzemních kontejnerů taky nepořádek a dokonce větší než u těch klasických. Taky to všude poletuje. Větší odpad prostě nejde do kontejnerů vůbec vhodit. Podzemní kontejnery, spolu se zmenšením vhazovacích otvorů, jsou cestou zpět. O tom, jak dostat do kontejneru na sklo tabulové sklo si můžeme vyprávět i pohádky, ale jinak než rozbitím skla někde na silnici u kontejneru a postupným nacházení střepů dovnitř, to nejde. Když porovnáte ještě cenu za klasický kontejner kolem 5.000,- a tedy nějakých 15.000,- za sadu papír-plast-sklo v porovnání s 2,9 miliónu korun, tak je někdo něco špatně. Za ty skoro 3 milióny by u těch kontejnerů měl být 8 hodin denně pracovník, který bude pracovat za minimální mzdu a bude odpad vhazovat dovnitř. Pekně vždycky poděkuje a může tam takhle za tu minimální mzdu postávat klidně 10 let.

Popravdě postavit 3 podzemní kontejnery na odpad za skoro 3 milióny korun může fakt jenom totální idiot z Prahy. V České republice jsou vesnice, které nemají ani takový rozpočet. Někde není ani vodovod nebo centrální kanalizace a vy tady blbnete a utrácíte za blbosti.

Ty podzemní kontejnery mají opačný efekt, než by měly být. Odrazují od třídění odpadu a jeho pravidelné odnášení na odběrná místa. Bohužel.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama