Diskuse

Rozroste se Praha 3? Zelené město se k ní chce připojit

Vložit nový příspěvek

Tohle nepochopím

19.5.2015 13:50 vložil Radek

Ti lidé si dobrovolně koupili byty na Praze 9, věděli, že budou patřit pod Prahu 9, chodit na úřady a do škol Prahy 9 a teď naříkají a diví se, že nepatří pod Prahu 3. Ach ta logika.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tohle nepochopím

21.5.2015 17:28 vložil Kvak

Pak jsi ovšem nechápavý. Ze sídliště vedou tramvajové linky do centra Prahy přes centrum Prahy 3. Do Prahy 9 vede jen nějaký autobus. Mimochodem, má Praha 9 vůbec nějaké centrum?
Asi patříš mezi lidi, co tvrdí, že když to tak bylo dřív, musí to být napořád.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tohle nepochopím

21.5.2015 19:21 vložil Radek

Já tvrdím jen to, že pokud si kupuji někde byt, tak zvažuji různá hlediska, i možnosti využívání infrastruktury v okolí, úřední začlenění a ne že si napřed koupím byt a teprve potom zjistím, že jsem v jiné čtvrti a proto chci kus té čtvrtě odtrhnout a přičlenit kam se mi to hodí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Tohle nepochopím

25.5.2015 13:20 vložil Mojmír Mikuláš

Dobrý den Radku.
S Vašimi komentáři sdílím opakovaně názorovou shodu.. Byl byste ochoten mne kontaktovat na můj registrovaný email? Měl bych jen drobnou otázku.
Omlouvám se ostatním, že využívám tento prostor na Kauze 3 k tomuto oslovení !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tohle nepochopím

25.5.2015 13:48 vložil Mojmír Mikuláš

Souhlasím s názorem diskutujícího pana Radka. A doplňuji, že každá odpovědná městská část při jednání s developery využívá svého postavení, konzultuje a požaduje spoluúčast developera na vybudování občanské vybavenosti. I Praha 3 z mé zkušenosti u významných nových bytových celků takto v současnosti postupuje.
.
V případě Zelného města nechala Praha 9 postavit developera na místě bývalé zahrádkářské kolonie a třešňového sadu velké sídliště bez veřejné vybavenosti a teď by důsledky tohoto jejich benevolentního přístupu měla automaticky nést Praha 3?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama