Diskuse

Vysvědčení žižkovské radnici – skoro samé pětky

Vložit nový příspěvek

hrůza

9.9.2008 23:10 vložil nereknu

Co to má ten Sotona na sobě? Ty rifle jsou dost out :))


Reagovat  Reagovat s citací


Přepych - Pracovní náplň starostky / mzda v Kč kolik?

22.7.2008 17:49 vložil Jana

Dobrý den vážení.
Není pochyb, že Žižkov má nejdražší státní důchodkyni a tou je paní starostka.
Opravdu bych ráda vypátrala, co má starostka v popisu práce.

Tvrdí se po Žižkově, že starostka byla ODSTAVENA od všeho důležitého.

Někdy mě napadá, že dětinskost jejích nenáročných pracovních aktivit, jako je prezentace radnice, vizitace tamhle a onde není samosebou.

A často mě napadá, že radnice samaritánsky nenáročně první dámu Žižkova zaměstnávána na MŮJ úkor.
Reagovat  Reagovat s citací


Majtkovy přiznani

1.7.2008 11:11 vložil Júergen

Jak to funguje s MAJTKOVY PŘIZNANI na RADNICE PRAHA 3?
Jsem četl zajmce o informace musi se sam septat u radnici-jak na to?


Reagovat  Reagovat s citací


nepřesnost

30.6.2008 09:09 vložil Petr

Pánové, nechci se zastávat paní starostky, ale nechápu, jak můžete napsat, že na dotazy odpovídal mluvčí a starostka zástupce nepřijala. Vždyť jste tam byli a viděli jste, že ona je sice odmítla přijmout na ulici a před kamerami, ale pozvala je dovnitř a petici přijala za zavřenými dveřmi. To, jak arogantně se při tom chovala, je už druhá věc. A mluvčí na žádné otázky neodpovídal - resp. s odvoláním na protokol vysvětlil, proč starostka nepřijde před budovu. Ale venku "před kamerami" nereagoval na obsah petice ani na vysvědčení.

Přiznám se, že nevím, jak si tuhle nepřesnost vysvětlit, když vím, že jste na místě byli. Jak vám mám věřit, že objektivně píšete o ostatních událostech. Asi nikdo nepochybuje, že radnice na Prahu 3 kašle, ale když ji budete vykreslovat černější, objektivitě vašeho zpravodajství tím nepřidáte.

Jestli má být naše jediná naděje vaše objektivní zpravodajství, pak musí být skutečně objektivní.

Petr


Reagovat  Reagovat s citací


Re: nepřesnost

30.6.2008 17:04 vložil Bob

Tak s timto nazorem jednoznacne souhlasim. I kdyz umysl autora to asi nebyl... to ze si pani starostka v bezpeci sve kancelare si nakonec chvilku nasla, je patrne jak z textu, tak z prilozeneho videa. Ale tendencnost textu je patrna na prvni pohled. Z Radnicnich novin jsem na podobny sloh uz alergicky.


Reagovat  Reagovat s citací


No tak s nama uz vymrdali totalne

30.6.2008 02:43 vložil Loner

udelali novej dyzajn webu a zrusili "volna" diskusni fora. ktera i tak cenzurovali :) pokud nekdo bude volit ods v dalsich volbach je idiot a zaslouzi nakopat. bmw ty osklive patolizaly a blby co se tu prezentujou clankama za stranu zelenych nebudu volit taky, to bych se stydel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: No tak s nama uz vymrdali totalne

30.6.2008 14:56 vložil Jirka

Lonere, buďte tak laskav a odpusťte si ty vulgarismy. Včera jste napsal dva příspěvky a u obou jsem váhal, zda je nemám rovnou smazat. Informační hodnota skoro nulová, ale jazyk peprný. Pokud jinak psát neumíte, doporučuji diskuzi na iDnes. Tam je podobných dostatek.
Mimochodem, co Vy osobně děláte pro lepší Prahu 3?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: No tak s nama uz vymrdali totalne

23.7.2008 17:51 vložil Ez3kiel

Ačkoliv nejsem simpatizantem SZ a ani nejsem zcela přesvědčen o kvalitě zpravodaje K3. Vždy mi bylo velice sympatické že vulgarismy se diskusím v tomto plátku obloukem vyhýbali. Myslím že se smazáním Lonerova příspěvku nebude mít nikdo problém a nebude je považovat za cenzuru. co do obsahu se dá jeho příspěvek přirovnat ke zvratkám měsíčního štěněte a ty se necenzurují nýbrž odklízejí: -)
Ps: Příspěvky do diskuze jsou také vizitkou vašeho zpravodaje, tudíž bych neváhal a tento bych jako bezcený a pohoršující smazal.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama