Diskuse

Vysvědčení žižkovské radnici – skoro samé pětky

Vložit nový příspěvek

No tak s nama uz vymrdali totalne

30.6.2008 02:43 vložil Loner

udelali novej dyzajn webu a zrusili "volna" diskusni fora. ktera i tak cenzurovali :) pokud nekdo bude volit ods v dalsich volbach je idiot a zaslouzi nakopat. bmw ty osklive patolizaly a blby co se tu prezentujou clankama za stranu zelenych nebudu volit taky, to bych se stydel.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: No tak s nama uz vymrdali totalne

30.6.2008 14:56 vložil Jirka

Lonere, buďte tak laskav a odpusťte si ty vulgarismy. Včera jste napsal dva příspěvky a u obou jsem váhal, zda je nemám rovnou smazat. Informační hodnota skoro nulová, ale jazyk peprný. Pokud jinak psát neumíte, doporučuji diskuzi na iDnes. Tam je podobných dostatek.
Mimochodem, co Vy osobně děláte pro lepší Prahu 3?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: No tak s nama uz vymrdali totalne

23.7.2008 17:51 vložil Ez3kiel

Ačkoliv nejsem simpatizantem SZ a ani nejsem zcela přesvědčen o kvalitě zpravodaje K3. Vždy mi bylo velice sympatické že vulgarismy se diskusím v tomto plátku obloukem vyhýbali. Myslím že se smazáním Lonerova příspěvku nebude mít nikdo problém a nebude je považovat za cenzuru. co do obsahu se dá jeho příspěvek přirovnat ke zvratkám měsíčního štěněte a ty se necenzurují nýbrž odklízejí: -)
Ps: Příspěvky do diskuze jsou také vizitkou vašeho zpravodaje, tudíž bych neváhal a tento bych jako bezcený a pohoršující smazal.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama