Diskuse

Další soudní výhra pro Kauza3!

Vložit nový příspěvek

Podivné učinkování P.Hurdy! V čem nemá prsty!

29.4.2014 22:15 vložil petr

Vyšetřují Opencard. Článek ze čtvrtka 24.dubna 2014, Metro Praha.
Rozlousknout kauzu Opencard zkusí nová parlamentní vyšetřovací komise.
Cituji.\" Z projektu podle jejich slov (bývalé zastupitelky na \"velké radnici\" Jany Ryšlinkové) zřejmě profitovali pražští kmotři Roman Janoušek, Ivo Rittig a Pavel Hurda! a někdejší městští politici v čele s Pavlem Bémem.
Vskutku svoloč nejvyššího formátu. A to P.H. byl dodedávna předseda oblastní rady ODS Prahy 3.! Najdou se lidé v ODS, aby modrého původně veksláka, později svazáka, nyní kmotra likvidovali z pozic zastupitele pro Prahu 3 a Hl. město Praha? To už není normální, amatérský boxére , vyučený topenáři P.H!
Zlikvidoval jsi P.H. důvěryhodnost členů ODS! A \"Ing\" Slazskovský propojením na kmotra Mrázka jak bysmet. Odtáhněte do HAJZLU!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Podivné učinkování P.Hurdy! V čem nemá prsty!

2.5.2014 01:59 vložil Karel

Chapadlo chobotnice dopadlo konečně dopadlo i na ODS Prahy 3. V podivné kauze jede i bývalý předseda oblastní rady ODS na Praze 3 modrý kmotr PetrHurda. On je ukázkou poměrů v politice skupiny ODS, jen tak je současně zastupitelem na Praze 3 a zastupitelem na "velké radnici". Co politik ODS to buď kmotr nebo sukromník MUDr. Viz soudruhové Seemana, Punkwirta, Rosenkrance, Bulíškovou. Mezi těmito "odborníky" nesmí chybět dynosaurus Pecka a milovním Mrázka Ing. Svetkovský. Žižkovská sebranka- restaurace se postěhovala z Chlumovy 1 na adresu Olšanská 7. Tam je najdete!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama