Diskuse

Kauza3 pod hrozbou žaloby

Vložit nový příspěvek

Několik poznámek pro paní advokátku

23.11.2009 21:50 vložil 'Zižkovák

Vážená paní advokátko,
pevně věřím ,že jste nestudovala práva v Plzni! Přesto jste velice podivně se stala zástupkyní pánů z Rachot production, s.r.o. (dále jen "Rachot")Při pohledu na Vaši smlouvu s tímto subjektem je za Rachot podepsán klikihák s adresou Karlovo náměstí 28, 120 00 Praha 2. Zatímco na serveru soudnictví s údaji platnými ke dni 24.11.2009 je adresa Rachotu uvedena se sídlem Praha 3, Kubelíkova 1548/27, PSČ 130 00 s jednatelem panem Bořislavem Holečkem, r.č. 640627/0057 bytem Praha 6, dejvická 919/38. Ten je současně jak jednatelem tak i jediným společníkem Rachotu a je podle mne jediným statutárním zástupcem Rachotu a tak by měl také činit i při podpisech všech dohod i Vašeho zplnomocnění! Proto tvrdím, Vaše smlouva o zastupování Rachoru je pouhý plagiát!
No a ke grantům. Rachot by měl vzhledem k zájmové své činnosti uvedené na serveru českého soudnictví se opodílet svými prostředky na této činnosti a nevyužívat veřejné prostředky Prahy 3 (alespoň v té míře, kterou využívá!) V roce 2008 dostal na blíže neurčené projekty(!) Other Nusic 2008 -projekt nazvaný soudobá muzika! 150 tisíc Kč, na další Respect World Music Festival 200 tisíc a na Respect Plus 2008 -"projekt"cyklus koncertů" bez řádného označení 450 tis. Kč.! Bohužel tyto prostředky byly schváleny modrým zastupitelstvím (zde na Praze 3) tomu tak je na základě vyjádření grantové komise s převahou členů ODS a vedené veleduchem Bc. Ondřejem Pechou, jinak předsedou komise kulturní na velké radnici! Chcete občané více!?????


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Několik poznámek pro paní advokátku

23.11.2009 22:59 vložil čenda

Pěkná práce Žižkováku, jen pokračuj...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Několik poznámek pro paní advokátku

2.12.2009 21:38 vložil jiří schauer

Karlovo náměstí 28 atd. je adresa advokátní kanceláře Forejtová & Čadra natištěná na hlavičkovém papíře této advokátní kanceláře. Je to jasné i z černobílého PDF, "naživo" jsem ten papír neviděl a s touto advokátní kanceláří se nikdy nesetkal. Adresa společnosti RACHOT Production je uvedena na začátku textu jako Kubelíkova 27 atd., spolu s IČ, u podpisu vůbec není.

Nevím, proč by se advokátka měla stát zástupkyní Rachotu "velice podivně", zastupovat různé fyzické nebo právnické osoby je podstatou advokátního povolání/podnikání již od starého Říma. Netuším, proč si ji Rachot vybral(a), na to byste se měl zeptat v této společnosti, advokát podle zákona nesmí o svém klientovi sám od sebe nic říct.

Advokát jedná podle pokynů klienta, je to jeho práce. Obvykle začne dopisem s požadavky. To ještě neznamená, že opravdu podá žalobu, natož aby to znamenalo, že u soudu vyhraje. Kauzo3, drž se!


Reagovat  Reagovat s citací


To je velmi vesele :)

23.11.2009 10:55 vložil Pedro

Hmm, je to ale velmi vesele, k cemu se dokaze uchylit mistni honorace, kdyz jim nekdo slapne na kuri oko. Povazte tu poctivou praci - uvedeny poskozeny Divano. neumi cesky dost na to, aby napsali cesky, proc se koncertu neucastni, zato ale umi dost cesky na to, aby si precetli clanek pana Valenty, a orientuji se na ceske medialni scene tak cile, ze dokonce vedi, co je Kauza3 (coz casto nevedi ani obyvatele Prahy 3) a co vic, na zaklade jednoho z mnoha clanku na tomto regionalnim cesky psanem serveru se rozhodnou odstoupit od smlouvy o vystoupeni :)))))
Ctenár muze spise nabyt dojmu, ze pani advokatka tímto pravnim ukonem vlastne poukazuje na to, ze:
1. Kauza3 je medium mezinarodniho dosahu (Evropa zacina mluvit cesky)
2. Neco pravdy na uvedenem clanku asi je, pokud i zahranicni subjekty kvuli nemu rusi sva vystoupeni v Praze :)))
3. Aktivity typu kauza3 maji smysl


Reagovat  Reagovat s citací


Příště zaplatíte ODS za prohrané volby?

20.11.2009 21:39 vložil Josef

Ve smyslu uvažování paní právničky by se dalo předpokládat, že po příštích komunálních či parlamentních volbách bude Kauza3.cz zažalována za úbytek volebních hlasů, tedy za nižší státní příspěvek pol. stranám a hnutím.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Příště zaplatíte ODS za prohrané volby?

7.12.2009 02:41 vložil Karel Vážný

Už aby to bylo (ty prohrané volby).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Příště zaplatíte ODS za prohrané volby?

7.12.2009 08:46 vložil chk

Ještě jde o to, s kým by případně ty volby prohráli. Sociální demokracie, bývalý velkokoaliční a současný skrytě koaliční partner ODS na tom není o mnoho lépe.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama