Diskuse

Kauza3.cz je pod tlakem další žaloby – žalobcem je místostarosta Zdeněk Lochman

Vložit nový příspěvek

Ostuda ODS, navíc místostarosta!

15.9.2010 22:31 vložil Lochman- a co jeho firma Z-travel

Trpí absencí rozumu! To ano. A snad se s ním i jeho rodná ODS rozloučila. Ale on je současně placen v dozorčí radě Pražské parkovací, vlastní firmu Z-travel (ta se ale nezabývá cestováním, jak by obyčejného Žižkováka napadlo, ale jako všichni podnikatelé z oblastní rady ODS Prahy 3- nemovitostmi! A co, že jeho rodina prodává a podniká v prodejně MIMINKO v Táboritské 24! Vždyť on ji jistě dostal do pronájmu za hubičku od dalšího modráka-zmrtě Mgr.Šmejda!
Myslím si, že skutečně by s měl pakovat z ODS! Vždyť byl strůjcem zásadních problémů v privatizaci! Vždyť nejdříve on a hned dva byty! Vlastní je dosud? Anebo už jeden prodal jeho syn?
Typický modrý podnikatel s veřejnou správou!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Ostuda ODS, navíc místostarosta!

16.9.2010 11:05 vložil Henry

Jen malá oprava - Lochmann není ostudou ODS na Praze 3. On je jejím PRODUKTEM. Je to maňásek, řízený Hurdou, jehož jedinou předností je neuvěřitelná drzost. Když se tehdy objevil na schůzi ŽNS, tak jsem si říkal, že je to absolutní gauner. Je to jako by Jakeš přišel zvonit klíči na Václavák v roce 89. Je třeba si ale uvědomit proč tam tehdy přišel. Z jediného důvodu- aby dostal od někoho pěstí a mohl rovnou zavolat na policii, že byl napaden a na celé vznikající sdružení ŽNS rovnou uvalit klatbu a zaškatulkovat je pomocí radničních novin mezi nacistické organizace. Přesto mě mrzí, že jsem mu tehdy pěstí nedal. Stálo by to za to. :). Čili - ODS, zejména řízená Hurdou, NESMÍ zůstat na radnici Prahy 3. Jinak se věci nikam nepohnou a bude se dále krást. ODS na Praze 3 používá peníze občanů Prahy 3 proti občanům Prahy 3! Už to chápete?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ostuda ODS, navíc místostarosta!

16.9.2010 18:50 vložil je to tak

Je fakt, že už se mi taky chtělo napsat, že s ods na P3 je to už na hraně: na hraně toho, aby někdo někomu (např. Lochmanovi) dal opravdu přes hubu a to tak, že ne málo. Nejsem toho stoupencem a tak si myslím, že pánové Hurda a spol. nakonec budou rádi, že ty volby profrčí a někam se uklidí. Protože pokud by to pokračovalo, nemuselo by to skončit pěkně.


Reagovat  Reagovat s citací


hnus

15.9.2010 20:08 vložil j.svrcek

Tak už jen doufat, že ve volbách jim to voliči sečtou a všechny tyhle existence potáhnu kamsi pryč, hlavně aby už neškodily.


Reagovat  Reagovat s citací


Lochman/Teryngel

15.9.2010 09:03 vložil Jarda

Líbí se mi ten komentář, že teď poptává pracovní místo a nemůže najít stejně hodnocené, jako na Praze 3 ve veřejné funkci. :) Za prvé to není pravda, nic nepoptává, protože sedí a bude dál sedět v orgánech městských akciových společností, za druhé je to směšné - vždyť je to lempl. Chybí tam, že od dalšího zaměstnání očekává, že bude moci zprivatizovatl alespoň 2 byty za pakatel a dálší prebendy. Nechápu, jak tento člověk může zastávat veřejnou funkci, když jsou prokazatelné minimálně tyto záležitosti: zneužívání informací v obchodním styku, zneužívání pravomocí veřejného činitele, zpronevěra, uvádění lživých informací, atd. Angažováním JUDr. Teryngela tomu nasadil korunu. Tento lžidoktor je skutečně eso. Cokoliv smrdí jeho jménem, je kriminální. Stačí si vyhledat jeho kauzy kdekoliv na internetu. Lze se také eventuelně domnívat, že tuto špinavost pro Lochmanna dělá Teryngel jako protislužbu - otázkou je pouze za co?i????


Reagovat  Reagovat s citací


drzost

15.9.2010 02:56 vložil anonym

Co je to za drzost, pod cenou zprivatizovat dva byty, sám si o tom rozhodnout a ještě se soudit, že si o tom někdo dovolí psát. To je kokot. Je mi zle z těhle lidí z pražské ods. Dostat ty zmrdy pod 5% a hnát je někam daleko.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: drzost

15.9.2010 07:18 vložil szombat

Ja jen nechapu jak se, pro buh, tyhle ti lidi na radnici dostali. Volici na Praze 3 meli snad zatemneni mysli, kdyz sli posledne k volbam. Snad se ted alespon neco zmeni. Ja nemam obcanstvi, takze voli nepujdu, ale doufam, ze se najde dost soudnich lidi, kteri jim to u voleb sectou i za mne. Drzim palce novinam Kauza3 a sdruzeni Zizkov (nejen) sobe , aby obstali ve vsech soudnich sporech a zaroven jim dekuji za nemalou davku hrdinstvi :)


Reagovat  Reagovat s citací


Blb Lochman

14.9.2010 21:28 vložil ruda

Lochman je unikátní blb. Lidé jako on zaneprazdňují české soudy a pak nemají být tak pomalé. Soud prohraje a s jeho inteligencí a nulovým vzděláním půjde z radnice rovnou na pracák. Dobře mu tak.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Blb Lochman

15.9.2010 09:05 vložil Jarda

Ale nepůjde. Drží nad ním ruku arcigauner Hurda. Nebojím se, že by Lochmann šel na pracák. JInak souhlas - vzdělání nula, ale drzost nekonečná.


Reagovat  Reagovat s citací


Kouzlo nechtěného

14.9.2010 20:05 vložil Čenda

je přesně tento případ. Existuje krásné české pořekadlo "Čím více se do h..na šťourá tím více smrdí". Nejsem si jist, zda-li bude ODS panu Lochmanovi vděčna, že takto hezky před volbami, pustil do světa tuto svoji nejasnou záležitost s koupí bytu ve Slezské. A držím panu Lochmanovi palce, další takové zaměstnání za 60 tisíc měsíčně, to už se mu asi bez pana Hurdy v zádech nepoštěstí...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Kouzlo nechtěného

14.9.2010 22:50 vložil Čenda

Ještě malý dovětek, on to pan dokror Teryngel bude asi formát: Advokát Teryngel má na krku obvinění z vydírání http://www.novinky.cz/krimi/151943-advokat-teryngel-ma-na-krku-obvineni-z-vydirani.html nebo také: Soud za hýření na generálním štábu. Perlil advokát Teryngel http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/soud-za-hyreni-na-generalnim-stabu-perlil-advokat-teryngel.html. Další hezké české přísloví "Vrána k vráně sedá"


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Kouzlo nechtěného

15.9.2010 06:43 vložil Bob

:)...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama