Diskuse

Kauza3.cz je pod tlakem další žaloby – žalobcem je místostarosta Zdeněk Lochman

Vložit nový příspěvek

Ostuda ODS, navíc místostarosta!

15.9.2010 22:31 vložil Lochman- a co jeho firma Z-travel

Trpí absencí rozumu! To ano. A snad se s ním i jeho rodná ODS rozloučila. Ale on je současně placen v dozorčí radě Pražské parkovací, vlastní firmu Z-travel (ta se ale nezabývá cestováním, jak by obyčejného Žižkováka napadlo, ale jako všichni podnikatelé z oblastní rady ODS Prahy 3- nemovitostmi! A co, že jeho rodina prodává a podniká v prodejně MIMINKO v Táboritské 24! Vždyť on ji jistě dostal do pronájmu za hubičku od dalšího modráka-zmrtě Mgr.Šmejda!
Myslím si, že skutečně by s měl pakovat z ODS! Vždyť byl strůjcem zásadních problémů v privatizaci! Vždyť nejdříve on a hned dva byty! Vlastní je dosud? Anebo už jeden prodal jeho syn?
Typický modrý podnikatel s veřejnou správou!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Ostuda ODS, navíc místostarosta!

16.9.2010 11:05 vložil Henry

Jen malá oprava - Lochmann není ostudou ODS na Praze 3. On je jejím PRODUKTEM. Je to maňásek, řízený Hurdou, jehož jedinou předností je neuvěřitelná drzost. Když se tehdy objevil na schůzi ŽNS, tak jsem si říkal, že je to absolutní gauner. Je to jako by Jakeš přišel zvonit klíči na Václavák v roce 89. Je třeba si ale uvědomit proč tam tehdy přišel. Z jediného důvodu- aby dostal od někoho pěstí a mohl rovnou zavolat na policii, že byl napaden a na celé vznikající sdružení ŽNS rovnou uvalit klatbu a zaškatulkovat je pomocí radničních novin mezi nacistické organizace. Přesto mě mrzí, že jsem mu tehdy pěstí nedal. Stálo by to za to. :). Čili - ODS, zejména řízená Hurdou, NESMÍ zůstat na radnici Prahy 3. Jinak se věci nikam nepohnou a bude se dále krást. ODS na Praze 3 používá peníze občanů Prahy 3 proti občanům Prahy 3! Už to chápete?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Ostuda ODS, navíc místostarosta!

16.9.2010 18:50 vložil je to tak

Je fakt, že už se mi taky chtělo napsat, že s ods na P3 je to už na hraně: na hraně toho, aby někdo někomu (např. Lochmanovi) dal opravdu přes hubu a to tak, že ne málo. Nejsem toho stoupencem a tak si myslím, že pánové Hurda a spol. nakonec budou rádi, že ty volby profrčí a někam se uklidí. Protože pokud by to pokračovalo, nemuselo by to skončit pěkně.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama