Diskuse

Palác Akropolis údajně utrpěl ztrátu III - prohrál u soudu

Vložit nový příspěvek

Výborně

29.5.2012 08:50 vložil Ládík

Upřímně, divil bych se, kdyby to dopadlo jinak. To by byl neklamný znak toho, že někdo dostal obálku (nebo sedmičku :).

Nebo si umíte představit, že zcela nevýznamná kapela kdo ví odkud zruší své vystoupení poté, co si přečte česky psaný článek o majiteli paláce Akropolis v časopise a na stránkách, které čtou pouze místní lidé z Prahy 3 a na základě toho odřekne vystoupení? :)))) To snad jedině, že by byl článek v angličtině a pojednával by o krvavé revoluci v České republice. A to by byl v zásadě válečný stav, tedy vyšší moc, a tím pádem by stejně asi nešlo diskutovat nějaké odškodnění.

Prostě jen další ukázka arogance moci, nic jiného. Gratuluji p. Konvičkovi, že to takto dotáhl do vítězného konce!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Výborně

29.5.2012 09:04 vložil Kardinál Fabio Pigliapoco

Základem však je, že článek neobsahoval žádnou nepravdu. Tedy i kdyby ta kapela své vystoupení skutečně odvolala na základě článku Kauzy3, není to chyba pana Konvičky, ale opět je to problém Hurdy, který svým chováním odpuzuje kdekoho a mohl by tedy odpudit i zmíněnou kapelu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Výborně

1.6.2012 09:50 vložil Michal

Jen bych chtěl upřesnit, že tento v prvním kole vyhraný spor, byl o údajné způsobené škodě, která prý vznikla zrušením reklamní kampaně ze strany spol. NEV-DAMA. Spor, týkající se zrušení koncertu zahraničního interpreta, stále běží. Zahraniční interpret je předvolán k výslechu a tak čekáme...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama