Diskuse

Palác Akropolis údajně utrpěl ztrátu

Vložit nový příspěvek

Tak jak je to?

4.9.2010 12:24 vložil luca

Tak tady čtu, že palác utrpěl škodu protože společnost NEV-DAMA neumístí své reklamy na cestovní kancelář. Následně, ale zjišťuji, že jim je vše následně vynahrazeno. Tj. NEV-DAMA a.s., 400 ks kmenové akcie na majitele, předseda představenstva: Ing. Pavel Smeták, předseda dozorčí rady: Ing. Zdeněk Ćížek. Zatím nic objevného. Ale následuje další část privatizace obecních bytů a touto realizací je pověřena realitní kancelář BALENO s.r.o., IČ 26708264 - společníci: Ing. Pavel Smeták, Ing. Zdeněk Čížek. Voliči - občane Prahy 3 - utvoř si vlastní názor.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak jak je to?

4.9.2010 14:06 vložil luca

Ještě dovětek. Samozřejmě škodu neutrpěla NEV-DAMA, ale údajně palác Akropolis. Nicméně mě zaujalo toto zvláštní propojení. Důvod vymáhání údajné škody je opravdu pro zasmání. Chlapi se dohodli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Tak jak je to?

6.9.2010 14:20 vložil chk

Tohle už bije do očí.....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak jak je to?

4.9.2010 14:06 vložil luca

Ještě dovětek. Samozřejmě škodu neutrpěla NEV-DAMA, ale údajně palác Akropolis. Nicméně mě zaujalo toto zvláštní propojení. Důvod vymáhání údajné škody je opravdu pro zasmání. Chlapi se dohodli.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Tak jak je to?

6.9.2010 20:17 vložil Čenda

Ještě by se slušelo doplnit, že podezřelý prodej domu v ulici Víta Nejedlého 13, o němž se také psalo zde na kauze3 http://www.kauza3.cz/kauza-radnice/Prazsky-denik-Zizkovsti-radni-chteji-prodat-domy-firme-ktera-vznikla-pred-tydnem.html, zrealizovala společnost Kavalen, kde figuruje, jaké překvapení, pan Pavel Smeták. A kruh se uzavírá...


Reagovat  Reagovat s citací


Je to skoro na kárné řízení ČAK

3.9.2010 12:38 vložil Karel Vážný

Obávám se, že by touto smyšlenou žalobou mohly být naplněny podobné podmínky jako jsou v <a href="http://novyweb.nsoud.cz/JudikaturaNS_new/judikatura_prevedena2.nsf/WebSearch/1ADACDAE00C491C4C125774B0046A2F3?openDocument">http://novyweb.nsoud.cz/JudikaturaNS_new/judikatura_prevedena2.nsf/WebSearch/1ADACDAE00C491C4C125774B0046A2F3?openDocument </a>.

Být paní advokátkou, docela bych měl strach z kárného řízení.


Reagovat  Reagovat s citací


Proč nechodím do Akropole

26.8.2010 11:32 vložil Karel Vážný

Do akropole nechodím řadu let, když jsem dávno před vznikem Kauzy3 zjistil co je p. Hurda zač. Takže prosím, aby mých cca 200 Kč ročně bylo od částky odečteno a zjištěno jaký vliv na škody Akropolis má vlastní charakter pana Hurdy. Mohli bychom zjistit, že podstata potenciální škody je v něm samém....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Proč nechodím do Akropole

27.8.2010 07:33 vložil jan

Stačí, když se domluvíme. Já už kvůli Hurdovi nešel do Akropole na koncerty, jejichž součet vstupného činí 36 540 Kč. Mám to přesně spočítané.


Reagovat  Reagovat s citací


Kdo to platí?

25.8.2010 16:44 vložil Beny

Advokátka, která pošle takovýto dopis, by měla přijít o licenci, protože pravděpodobně záměrně a vědomně napomáhá trestnému činu. Kromě toho, víte jistě, že za to není placena z obecních peněz? Členové ODS mají totiž takový pěkný zvyk - lecos soukromého platit z veřejných peněz (zneužívání mluvčích ovládaných firem a institucí ke sdělování soukromých názorů, nenápadné reklamní kampaně ODS v regionech za obecní peníze, atd..). Podobným způsobem zažalovali zastupitele Valentu, teď se snaží zbavit Michala Konvičky, za chvíli dojde postupně na všechny veřejně známé odpůrce ODS na Praze 3. Pane Hurdo, zapomněl jste zažalovat p. Ruta, p. Stropnického a další. Také byli drzí...


Reagovat  Reagovat s citací


Zkuste se chovat stejně

18.8.2010 18:50 vložil chk

Sežeňte si virtuálního sponzora, který by chtěl jako podpořit Kauzu3 deseti miliony korun. Ten pak naoko odstoupí s tím, že nedůvěřuje médiu, na které je podána žaloba od společnosti Akropolis. No a tu pak rovnou stejným způsobem zažalujte o úhradu škody.
Nicméně v nešem právním řádu, při propletení různých mafií, bývalých komunistů a estébáků by to asi stejně vyhrál Hurda......


Reagovat  Reagovat s citací


Jedním slovem

16.8.2010 17:31 vložil Jan Vlček

Neuvěřitelné! I když, co se týče neuvěřitelných poměrů na radnici, by čtenář asi neměl být překvapen... ):


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jedním slovem

16.8.2010 23:26 vložil péťa

Neskutečné chování předsedy oblastní rady ODS pana Pavla Hurdy, současného předsedy modré stranické skupiny zastupitelů, radního na "velké "radnici, radního na ardnici Praha 3, zastupitele, člena představenstev různých společností- hlavně té Pražské plynárenské, z které má alespoň melouna za "poctivou a hlavně odbornou práci- on absolvent stavební nástavby a prý gymnázia, původně začal jako "pracant" v Stavocentrálu- podniku UV SSM! On několikanásobný hrdina z ODS (viz změny územních plánů- hle je dnes největší postavou ODS. Uvědomte si občané, že s příchodem pánů typu H. se stala ODS na Praze 3 nevolitelnou stranou a stranou korupce (viz úpokračující aféra Urbana a Šmejda- našich zdatných členů ODS! A také dalších - Kozyplíkové, Rechzígla, Šmejda, Císaře (ten nejen podniká se SKM Praha 3, ale i s výpočetní technikou s jakýmsi Gejzou! A nezapomeňme na místostarostu Lochmana- i on ke své neuvolněné funkci podniká v Táboritské 24 v prodejně Miminko! Jistě získal pronájem zcela ve výběrovém řízení- nedodal mu ho Mgr.Šmejd? Vše je propojeno - Mgr. Šmejd, nedostudovaný právník, ale i dostudovaný učitel z Ped. fakulty UJEP v Ústí nad Labem je současně členem dozorčí rady té světově proslulé ART FRAME Akropolis- takže i on podává stížnost až žalobu - protože Palác Akropolis utrpěl ztrátu! A ví vůbe za kolik ho koupil nadějný člen ODS melounů? Tu kauzu si může každý v tomto internetovém časopise přečíst.
Jednoduš- občané nevolte modrou skupinu občanů, jejichž cíl je jen zisk z korupce, hulvátství a chování řeznických psů na zasedáních zastupitelů! Ne ODS!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Jedním slovem

19.8.2010 09:41 vložil Ali

Podle včerejšího článku na iHNed.cz je pan Hurda zapleten do dalšího skandálu v souvislosti s Metropolitní univerzitou - více zde http://domaci.ihned.cz/c1-45767030-sefka-metropolitni-univerzity-se-haji-neuplacela-sto-tisic-jen-vytrousila


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama