Robert Hurda pokračuje ve špinavých praktikách

Robert Hurda  pokračuje ve špinavých praktikách

Počátkem října jsme zveřejnili informaci o svérázném pokusu přivlastnit si logo a název našeho zpravodaje Kauza3.cz. Celá událost vzbudila značný zájem i z toho důvodu, že iniciátorem pokusu je Robert Hurda, tedy syn předsedy místní ODS Pavla Hurdy. A celá věc dále graduje. Mimo jiné i tím, že se pokouší stejným způsobem získat i značku konkurenční strany Žižkov nejen sobě.

Podrobné informace o prvním pokusu registrovat ochrannou známku našeho zpravodaje si můžete přečíst v článku Robert Hurda si chce přivlastnit Kauzu 3.

Kauza3.cz celou věc svěřila do rukou advokátní kanceláře, na jejíž intervenci pan Hurda bystře zareagoval. Jménem sdružení Redemption uznal neoprávněnost svého požadavku a přislíbil stažení registrace. Celý text si můžete nastudovat ZDE ve formátu PDF, nebo níže.

Souběžně se stažením své původní registrace podává registraci novou, která opět usiluje o zápis ochranné známky KAUZA3 občanský zpravodaj Prahy 3, akorát s jiným grafickým ztvárněním.

Kromě pokusu získat práva k názvu našeho zpravodaje, který funguje od roku 2007, usiluje i o registraci názvu a loga konkurenčního politického uskupení Žižkov nejen sobě. Podotýkám, že OD Redemption pana Hurdy vzniklo těsně před podáním první žádosti o registraci názvu Kauza3, tedy 13.8.2010.

Odpověď Roberta Hurdy advokátní kanceláři


Nová registrace názvu KAUZA3 občanský zpravodaj Prahy 3


Dvě varianty registrace Žižkov nejen sobě

 


Související články

Robert Hurda si chce přivlastnit Kauzu 3

Je konec září, 14 dní před komunálními volbami a toto není apríl. Dne 5.8.2010 bylo založeno občanské sdružení Redemption (z angl. spása, vykoupení, náprava...) Sídlem občanského sdružení je Čajkovského ulice 5/1416, jméno zakladatele sdružení však nikde nenajdete. Vlastně se nic neděje, někdo si založil občanské sdružení, v ČR jich existují desetitisíce.pokračování
reklama