Diskuse

Reakce na příspěvek

viděl jsem

7.10.2014 17:54 vložil AF

Hláškou večera byl výrok našeho Matěje: Já sám jsem nic nelepil, já sám nic odstraňovat nebudu. Hned poté následovala konfrontace s publikem, že Mates lepil a že to dotyčný viděl na vlastní oči. Takže si toho Matěje přeložme: Neznamená to, že se neúčastnil černého výlepu, ale že prostě na to lepení nebyl sám. ANO, prostě jsem lepil a bylo nás víc. Z výrokové logiky má Matěj za jedna, i když je to filuta a trochu nám všem začíná krapítek kecat.

Topáci jsou nudný panáci, seděli tam v řadě a když už zvedli ruce k potlesku, tak opravdu velmi velmi vlažnému. Vladěna se snažila, ale mediální hvězdou večera nebyla ani náhodou.

Komunista ze sociálky nás nepřekvapil, vlastně si ani nepamatuju, co povídal, jo vlastně, že farmářský trhy jsou blbost a že hospoda na Parukářce má jít do kopru. Taky názor...

Nováková z Volby pro město nedorazila, takže i nadále zůstává jen holkou z plakátu.

Na novou ODS je radost pohledět. Mladí, krásní, usměvaví, seriáloví slizouni. Na druhou stranu působili semknutě a jejich předseda mluvit umí. ODS však nebyla zastoupena jen mlaďochy, dorazil i bejvalej místostarosta vekslák Lochman. Seděl hned vedle hlavního trojkovýho fízla Machoňě a něco si tam špitali do ouška.

Největšími mimozemšťany je jednoznačně Strana svobodných občanů. Nevýrazný předseda měl jednu univerzální odpověď: Žádnou radnici nepotřebujeme, všechno se vyřeší samo. Ne náhodou vzbuzovala jeho slova smích skoro pokaždé.

Socani s oranžovými šálami vypadali jak seniorští hooligans. Mladá energická Irena a banda kníratejch strejců, kteří disciplnovaně po každém jejím slůvku zaplnili sál hromovým potleskem. Irenko, jsi naše jednička a v čele tady s Kuciánem tě strašně žerem.

Konvička od Kasla se snažil působit seriózně a přesvědčivě, ale výrazný to nebylo ani náhodou. Zato jeho kolega exministr Dobeš s fešáckým kabátem a doširoka roztáhnutýma nohama byl nepřehlédnutelný.

Nejvýraznější rétorické výkony: Stropnický, Bellu
Průměrný výkon: Hujová, Ropková, Konvička
Nevýrazný projev: Štampach, Ambrož

A celkově to bylo dobrý a kultivovaný, to zase jo, i když prostoru na dotazy diváků mohli ty Kauzáci vyčlenit víc a taky je škoda že nepřišlo víc lidí. Přínosem diskuze je odhalení celkové personální bídy celé Prahy 3, žádná strana nemá širokou paletu zajímavých osobností. A to je všechno.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama