Diskuse

Ing. Tomáš Mikeska, Ž(n)S: Paní Hujová přilepená ke starostovské židli

Vložit nový příspěvek

Krátká paměť

31.10.2014 20:22 vložil Petr Košař

Nevím zda trpíte ztrátou paměti, ale vy jste byl členem té kmotrovské strany o které teď píšete. A všechny její největší esa tam byla s vámi . Jste zkušený politik a dobře víte, že volby mají dvě kola. ŽNS vyhrálo první, nová koalice to druhé. Vím, že to není lehké přijmout


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Krátká paměť

31.10.2014 23:35 vložil t.Mikeska

Byl jsem členem ODS a když jsem poznal, že se mění v kmotrovskou stranu tak jsem tuto stranu opustil. Je to více jak 12 let. Pamatuji si hodně, krátkou paměť nemám.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Krátká paměť

1.11.2014 09:51 vložil GDY

Zastupitelům za ODS je v průměru 29 let. Tedy před těmi dvanácti lety byli leda tak na střední.
Vy jste takový politický paradox. Říkáte si aktivista, ale jste politik jako vyšitý, který seděl s Hurdou v jedné radě. Druhým vyčítáte minulost předchůdců, ale o své vlastní mlčíte. Podobné je to s panem Říhou a jeho ženou (oba zvoleni za stejný rádobyaktivistický spolek).


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Krátká paměť

1.11.2014 10:45 vložil Lover

Ale tito 29letí mladíci z "nové ODS" se od té staré ostřílené party nikdy nedistancovali. Ba naopak, když se řešil výmaz Pavla Hurdy z Knihy cti, vydala tato "nová ODS" prohlášení proti tomuto kroku. Navíc P. Hurda je stále členem výboru této "nové ODS" na Praze 3 a pan A. Bellu je kamarád Roberta Hurdy, syna Pavla Hurdy, který se už také jednou nelichotivě zapsal do dějin Prahy 3, když si chtěl neoprávněně zaregistrovat logo Kauzy3 a ŽnS. Jsou to sice mladíci, ale nic o nich nevíme a to málo, co víme, vzbuzuje spíš nedůvěru.
Jinak s názorem na pana Říhu souhlasím, je to sběratel funkcí a profesionální politik.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama