Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možnost vyslat svého zástupce do debaty by měl mít každý z kandidujících subjektů

11.4.2014 15:03 vložil Mojmír Mikuláš

Dobrý den pane Janku.
Nechci z této diskuse udělat nějaký "Svobodný vícečetný názorový nálet", ale jelikož jsem tu diskusi tady zahájil, tak si ještě dovolím reagovat na Váš příspěvek, i když na něj již v názorové shodě reagoval pan Štampach:
Je trochu paradoxní, že uvádíte "Zajímalo mě, co tu chcete prosazovat a kdo vás reprezentuje" a přitom se Vám nezdá naše snaha právě o tu možnost o Svobodných a jejich programu i v rámci debaty informovat.
A za částečně irelevantní považuji Váš komentář ohledně historie a informací na webech politických stran s ohledem na komunální politiku, jelikož takové informace nenajdete zatím ani u politické konkurence, která ale dle stanoveného klíče pozvánku k debatě získá.
Např. Úsvit má stále svých 9 členů a zatím nevypadá, že by se chtěl na Praze 3 více realizovat. Na stránkách Ano se akorát dozvíte, že Prahu 3 má na starosti 30ti letý kluk z Uherského Hradiště a víc nic.
Zkuste se prosím na stránkách Svobodni.cz podívat na celkovou politickou filosofii a program a zatím podpořit Svobodně v květnových volbách do EP a my pro Vás a další voliče cca do června připravíme stránky, které budou reflektovat i naše představy o komunální politice a prioritách na Praze 3.

Mojmír Mikuláš, rodilý Žižkovákantispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama