Diskuse

Kauza 3 opět připraví debatu kandidátů na starostu Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Možnost vyslat svého zástupce do debaty by měl mít každý z kandidujících subjektů

10.4.2014 22:51 vložil Janek

Pane koordinátore Štampachu, o Svobodných na Praze 3 jsem nikdy neslyšel, hledal jsem Váš web, nebo příspěvky třeba tady na Kauze3 - nic. Zajímalo mě, co tu chcete prosazovat a kdo vás reprezentuje. Na webu Svobodných o komunální problematice ani zmínka. Díval jsem se na rok 2010, kdy jste nedokázali dát dohromady ani dostatečný počet lidí na kandidátku. Až dnes. První okamžik, kdy jste se jakkoliv nechal slyšet je jakási výhrůžka a lkání nad tím, že s Vámi nikdo nepočítá na post starosty. He!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možnost vyslat svého zástupce do debaty by měl mít každý z kandidujících subjektů

11.4.2014 07:58 vložil Tomáš Štampach

Vážený Janku,
co se týče Svobodných na Praze 3, v současné chvíli je připravován článek o představení jejich činnosti, který mi pan Ptáček přislíbil uveřejnit zde na Kauze 3. Počítám, že během týdne byste se mohl o našich prioritách dozvědět tedy více, případně není problém mě kontaktovat skrze e-mail a rád Vám informace poskytnu.
V roce 2010 byli Svobodní takříkajíc ještě "v plenkách", jednalo se o nově vzniklou stranu, ale vždyť letos při debatě budou účastni i strany a hnutí, které v roce 2010 neexistovali, takže argument minulosti je pro mě dosti lichý.
Rozhodně můj předchozí příspěvek není žádnou výhružkou a lkaním, již před měsícem jsem pana Ptáčka při setkání upozorňoval, že v případě těchto podmínek stanovující účast diskutérů v debatě, napíši kritickou připomínku, na což snad mám nárok.
Děkuji


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Možnost vyslat svého zástupce do debaty by měl mít každý z kandidujících subjektů

11.4.2014 15:03 vložil Mojmír Mikuláš

Dobrý den pane Janku.
Nechci z této diskuse udělat nějaký "Svobodný vícečetný názorový nálet", ale jelikož jsem tu diskusi tady zahájil, tak si ještě dovolím reagovat na Váš příspěvek, i když na něj již v názorové shodě reagoval pan Štampach:
Je trochu paradoxní, že uvádíte "Zajímalo mě, co tu chcete prosazovat a kdo vás reprezentuje" a přitom se Vám nezdá naše snaha právě o tu možnost o Svobodných a jejich programu i v rámci debaty informovat.
A za částečně irelevantní považuji Váš komentář ohledně historie a informací na webech politických stran s ohledem na komunální politiku, jelikož takové informace nenajdete zatím ani u politické konkurence, která ale dle stanoveného klíče pozvánku k debatě získá.
Např. Úsvit má stále svých 9 členů a zatím nevypadá, že by se chtěl na Praze 3 více realizovat. Na stránkách Ano se akorát dozvíte, že Prahu 3 má na starosti 30ti letý kluk z Uherského Hradiště a víc nic.
Zkuste se prosím na stránkách Svobodni.cz podívat na celkovou politickou filosofii a program a zatím podpořit Svobodně v květnových volbách do EP a my pro Vás a další voliče cca do června připravíme stránky, které budou reflektovat i naše představy o komunální politice a prioritách na Praze 3.

Mojmír Mikuláš, rodilý ŽižkovákReagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama