Diskuse

Kompletní videozáznam z veřejné debaty kandidátů na starostu Prahy 3

Vložit nový příspěvek

Debata a černý výlep v TV Prima

8.10.2014 10:37 vložil František Nekvapil

Komentář pana Stropnického ke svému černému výlepu byl zřejmě tak zarážející, že si jej povšimla i TV Prima ve svém včerejším večerním zpravodajství!
http://play.iprima.cz/zpravy-ftv-prima/zpravy-ftv-prima-7102014 (čas 24:00)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Debata a černý výlep v TV Prima

8.10.2014 16:54 vložil Bohdan Ganicky

Jenom skoda, ze Svobodni a evidentne ani TV Prima nerozumi tomu, co znamena "nelepil jsem sam" a snazi se tak pomylene Mateje Stropnickeho obvinovat ze lzi. Ale co uz, trocha televizni publicity nikdy neuskodi! :)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Debata a černý výlep v TV Prima

8.10.2014 17:35 vložil Jan Vlček

Člověk by očekával, že se Místostarosta nebude chovat stejně postpubertálně jako vypadá jeho knír..
ale taky si myslím, že publicita spíše pomáhá.. ,-)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Debata a černý výlep v TV Prima

9.10.2014 13:25 vložil Mojmír Mikuláš

Vážený pane Ganický. Svobodní hlavně reagovali na poničení Svobodných plakátů (i reklamy dalších politických stran) prostřednictvím černého výlepu panem Stropnickým a lidmi, které si na toto páchání trestné činnosti najal, čímž vznikla poškozeným subjektům vysoká hmotná škoda. Jako občan Prahy 3 požaduji od kandidáta do zastupitelstva hlavně dodržování zákonů a smysl pro fair play. Absenci těchto základních pilířů politické slušnosti nemůže nahradit jednička za rétorické cvičení.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Debata a černý výlep v TV Prima

9.10.2014 07:56 vložil Milena Pekařová

Co se pořád divíte? Pan Stropnický je arogantní namyšlenec. Neustále mluví o morálce, ohání se všemi možnými i nemožnými argumenty a bez uzardění porušuje zákony! Výmluva, že všechny plochy vykoupily jiné strany je směšná! Jejich trojkoaliční sololity visí všude na sloupech, tak si to hoši mohli domluvit. A mimochodem, také jsou jiné možnosti prezentace. Např. pošta, JC Decaux a další nosiče. Jenže Matýsek jiné peníze, než obecní nemá – tak to vyřešil po svém! A ostatním opět plivl do tváře. Když jsou blbý, tak ať platěj. Chacha, já jsem přeci „muž“ s knírem!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama