Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Volby?

3.11.2014 09:48 vložil sunegha

Dvě poznámky - ŽnS jako volební strana postavená primárně na spolupráci KDU-ČSL, SZ a nezávislých osobností není totožná s ŽnS jako združením. Společný je název a část programu. Někde na těchto stránkách je ostatně přesná datace událostí s komentářem od pana Ptáčka a též s komentářem mým. Z politického životopisu zastupitelky paní Chmelové pochopíte, jak to bylo a je. Spolupráce mezi konkrétními politickými stranami a lidmi výrazně předchází vzniku sdružení |ŽnS.
Privatizace bytů není vymyšlená v P-3. Privatizace bytů v P-3 měla svá dlohodobě zvláštní "specifika". To bylo příčinou vzniku občanského sdružení. Zmíněná specifika mimo jiné souvisí s aktivitami aktivního politika ODS, pana Hurdy v Pražské plynárenské, a.s. Ostatně stav domů, které jsou privatizovány a mnohdy dlohodobě podudržovány vypovídá též o peněžních tocích minulosti a důvodně se obávám, že i budoucnosti. Chcete privatizaci bytů zastavit ?
Pánové Stropnický a Rut byli zvoleni místostarosty na radnici hlasy
mj. ČSSD a TOP 09. Jako nejvýše postavení političní reprezentanti naší politiky v P-3 jsou logicky ve vedení volebního sdružení ŽnS.
Myslím, že když nejste naším členem, nemámte právo mluvit do toho, jak to u nás chodí a jak si to u nás navolíme.
Na osobní volební preference máte plné právo.

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS.



antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama