Diskuse

Tisková zpráva TOP 09, ČSSD, ODS a VPM-NK k sestavení koalice v Praze 3

Vložit nový příspěvek

Žádná sláva

3.11.2014 23:02 vložil Aleš

To že se TOP09 spojila s ODS mě opravdu radost neudělalo. V ODS na Praze 3 se nezměnilo vůbec nic, kromě toho, že se pan Hurda stáhl do ústraní a stačilo se podívat před volbami na ty jejich Radniční novinky. A tahle strana nám bude zase spoluvládnout?
Myslím si, že za neochotou se domluvit s ŽnS je něco jiného než volební program, či osoba Matěje Stropnického. Buď velká touha paní Hujové být starostkou nebo strach ze změn, které chtěl ŽnS prosazovat ohledně bytové politiky.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Žádná sláva

4.11.2014 07:43 vložil Gorbi

Jakých změn? Pan Stropnický měl ve své gesci dva roky a co v tomto ohledu dokázel? Praha 3 má stovky volných bytů bez užitku.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Žádná sláva

4.11.2014 10:51 vložil Aleš

Ano, pan Stropnický to měl na starosti, ale změny, které prosazoval se mu prosadit nepodařilo, protože je TOP09 blokovala, takže vše jelo po starém a tyto byty spravuje takzvaná bytová komise, kterou řídí pan Kucián.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Žádná sláva

4.11.2014 11:21 vložil Gorbi

Konkrétní byste být dokázal? Jaké změny? Co prosazoval? Číslo usnesení, které předložil do Rady a bylo mu zamítnuto.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Žádná sláva

4.11.2014 11:55 vložil nicname

Přesně tak jakých změn? Znám několik případů ohledně nebytovych prostor ktere nelze užívat protože odbor pod jeho vedením s tím nic nedělá. O bytové politice by se dala napsat možná menší seminární práce toho jak pak Stropnický (ne)dělá.... A to jeho prohlášení k najemnikum domu kde je ta problematická cikánská rodina je vrchol...


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama