Diskuse

Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO

Vložit nový příspěvek

Re: ale no tak....

6.11.2014 12:31 vložil Čenda

Tedy pane Sunegho, od Vás bych nečekal, že budete tak kecat. Jaké že má pan Venhoda zkušenosti z komunální politiky? Je krátce předsedou místní organizace ANO po té, co předchozí předseda Martin Růžička znechuceně funkci položil a odešel i z ANO. Kdeže pan Venhoda působil v komunále, nějaký názor, článek, příspěvek ? Pusto, prázdno...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 13:35 vložil sunegha

V letech 2002-2005 byl pan Venhoda v Třebíči členem Komise správy majetku a investic a dále Komise pro prevenci kriminality a drogové delikty vše v Třebíči, má též odbornou kvalifikaci.
- Co Vás vede k závěru, že kecám ?

JUDr. Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 15:42 vložil Petr Venhoda

Vážený pane Čendo,
pokud budete mít zájem, rád se s Vámi o svoje zkušenosti z komunální politiky podělím osobně. Nemám s tímto nejmenší problém. Můžeme se směle pustit i do témat a problémů, které trápí Prahu 3. Ty desítky hodin nad analýzou rozpočtů města budu moci konečně zúročit. Pokud ale máte případně pocit, že mne znáte lépe než já, pak se s Vámi přít nehodlám. Ono těžko lze argumentačně vyvracet pocity druhého. Byť by byly moje argumenty sebelepší.
Nevím, kde také berete ty informace o znechucení pana Růžičky (předpokládám, že někde pokoutně). Pan Růžička odešel z funkce a z ANO z rodinných důvodů.
Do nějakých dalších spekulací se tu pouštět nehodlám. Stačí, že jich je plný článek.
Všechno dobré!


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama