Diskuse

Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 14:34 vložil Jarda Nestranný

Dlouhodobě? Jak je tedy možné, že byl ještě v roce 2005 občan Třebíče?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 14:48 vložil sunegha


Podle mého názoru 8-9 let bydlení v Praze 3 dává důvod k tvrzení o dlouhodobém pobytu. Máte informace, že by mezi lety 2005- 2014 bydlel jinde ? Sem s nimi !

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený na kandidátce ŽnS.
Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 18:44 vložil Čenda

Pánové Sunegho a Venhodo, mám jednoho známého, který se jmenuje pan Google a ten mi sdělil, že pan Venhoda je ročník 1986 http://1url.cz/XhpC a že 6. října 2004 byl v Třebíči zvolen předsedou místního studentského parlamentu (tedy v 18 letech) http://1url.cz/Xhpf. Takže vaše info, že pan Venhoda byl v letech 2002-2005 v Třebíči členem Komise správy majetku a investic a dále Komise pro prevenci kriminality a drogové delikty zní divně. Být členem komise pro cokoliv v 16 letech ? Odborník, hmm...Tak buď kecá pan Google nebo vy dva.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 20:32 vložil Petr Venhoda

Pane Čendo, z Googlu byste asi áčko nezískal.
Kdybyste si spíše přečetl více o celé záležitosti (co to je Studentský parlament, jak funguje a jaké mají členové možnosti), než sem umístíte tu "senzaci" o tom, že to nesedí- šetřil byste část prostoru pro ostatní komentáře.

Členem těchto komisí jsem se (s poradním hlasem) stal na základě dohody tamní radnice se Studentským parlamentem. Voleným členem SP jsem byl od r. 2002 a později předseda (jak píšete) a první místopředseda SP Kraje Vysočina (při Zastupitelstvu KV). Chtěl bych se pokusit, aby něco podobného časem vzniklo i při žižkovské radnici-samozřejmě pokud bude zájem a vůle z obou stran. Jak jinak chcete zatraktivnit politiku a vzbudit zájem v mladých lidech? Nebo by Vám snad vyhovovalo, aby se o politiku zajímali jen lidé, kteří v tom vidí nějaký prospěch pro sebe? Mně tedy nikoliv.

O politiku se zajímám skoro polovinu svého života. Nezištně a bez nějakých výhod pro sebe či bližní. Na Vaši připomínku o věku si dovolím jenom odvětit, že "Každý musí někdy nějak začít".

Pokud by Vás to neobtěžovalo, podělil byste se i Vy v jakých odborných komisích a výborech jste měl možnost působit? Zajímalo by mne totiž, kdo si troufá takto hodnotit. A jak jsem již psal dříve=> Nemám problém se s Vámi sejít osobně a diskutovat—Vzhledem k tomu, že je ta nabídka bez reakce tak se Vám to asi nezamlouvá, že. 
Co vím jistě je, kam řadím přispěvatele, kteří se nedokáží podepsat ani plným jménem.

Klidný večer přeji.Reagovat  Reagovat s citací


ale no tak....

6.11.2014 20:54 vložil Čenda

Děkuji pane Venhodo za odpověď, platí tedy, že jste se v 16 letech stal členem již zmíněných komisí ? A domníváte se tedy, že tato účast v tak raném věku Vám garantuje jakousi odbornost (viz p. Sunegha "odborník")? Já jako volič nemám ambici se stát členem jakékoliv komise na rozdíl od Vás. Rád bych si ale přečetl nějaký Váš text jako člena finančního výboru na téma rozpočtu MČ , představte nám svoji vizi s kterou do výboru přicházíte...Zatím jen vypouštíte slovní balast bez obsahu a nerozptýlil jste mé pochybnosti, že vaše členství ve finančním výboru bylo jen účelový obchod se Stropnickým, zkrátka "něco za něco". Rád bych se mýlil a zařaďte si mne kam uznáte za vhodné...Přeji klidné spaní


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama