Diskuse

Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 16:24 vložil nicname

Víte já se spíš podivuji nad jinou věcí a to je, jak subjekt jako je ANO, který de facto je vystaveno na podnikatelské klice a který se prezentuje jako pravicové hnutí se může dát do holportu se stranou, která je zjevně spíše levicově orientovaná se znaky eko"terorismu"
Ale holt, tatíček Stropnický je vrcholný člen ANO a přeci nenechá svého, byť pomateného syna ve štychu...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 18:00 vložil sunegha

Jako členovi KDU-ČSL mi o "holportu" ANO a SZ není nic známo.
Vím toliko o veřejně vyslovené podpoře ze strany ANO vůči volební straně ŽnS, bez toho, že by byl uzavřen nějaký vzájemný závazek mezi
ŽnS a ANO. Pokud pokládáte nominaci odborníka - člena ANO klubem ŽnS do finančního výboru za "holport", máte na takový názor právo. Co si myslíte, že znamená slovo "holport " ?

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený za ŽnS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

7.11.2014 18:11 vložil nicname

Nemluvím tu o nominaci pana Venhody, mě spíš zajímá, jak je možné, že subjekt ANO, který se nějak prezentuje může podpořit zcela odlišný politický subjekt jménem SZ? Nemluvě o tom, že pan M. Stropnický je velice levicově orientovaný.
Je to jako kdyby TOP09 nebo ODS podpořila komunisty. Prostě z ideologického hlediska mi to hlava nebere.
Takže když to není možné z ideologického hlediska, pak mi zbývá snad jen to, že prostě podpora byla přijata jen kvůli jménu (jménu jeho otce, který je vrcholný představitel ANO)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

7.11.2014 19:56 vložil Jirka Ptáček

ANO se názorově nijak neprezentuje. ANO může podpořit extremní levici, pravici, prostě cokoliv. Proto v Praze kandidovali prakticky bez programu a neustále se odvolávají na to, že si vše musí nejprve nastudovat. Tahle bezobsažnost totiž dává naprostou svobodu při výběru partnerů.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 18:09 vložil Petr Venhoda

Pane bezejmený, mohu Vás ubezpečit, že jsem od pana Stropnického st. ani od nikoho jiného žádné "noty" nedostal. Podpořit koalici ŽnS bylo demokratické (a jednohlasné) rozhodnutí členské základny Hnutí ANO na Praze 3.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 18:28 vložil Jirka Ptáček

Pane Venhodo, nemluvíte pravdu buď Vy, nebo Matěj Stropnický. Matěj se vyjádřil, že podpora ANO je výsledkem jednání a dohoda zněla tak, že za to budete mít po volbách poradní hlas. Spolupráci s vámi přirovnal ke spolupráci s Piráty. Zkuste si s Matejěm zavolat a slaďte noty. Budete pak znít o trochu méně nedůvěryhodně.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 19:54 vložil Petr Venhoda

Pane Ptáčku, vyprošuji si, abyste mne úkoloval!

To si laskavě nechte k rodinnému krbu. Já si nepotřebuji s nikým něco ladit.

Nyní k věci:
Samozřejmě, že ono jednohlasné schválení členy předcházelo jednání předsednictva naší oblasti spolu se zástupci ŽNS (normálně tomu tak bývá, že jednají pověření členové či předseda-pokud jste o tomto modelu neslyšel).
Pak až následovalo přijetí usnesení.
PV


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 20:27 vložil Petr Košař

Pane Venhoda, to že se velmi těžko ovládáte při komunikaci jsem již slyšel. Snad nebudete zbytečně prudký i na mě, pokud vás znovu požádám o uvedení důvodů proč byla kandidátka ANO zrušena?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

7.11.2014 08:37 vložil JaB

Nějak se v tom začínáte motat a trochu Vám ujíždějí nervy, ne? :-D .


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

8.11.2014 02:37 vložil petrsvetr

Pane Venhodo,
pokud jste měl alespoň průměrnou známku z češtiny, pak byste měl postřehnout z textu, že p.Ptáček Vás neúkoluje, prostě vyslovuje názor. Celkově z Vašich odpovědí čiší arogance. A na tu jsme my, starší občané, kteří volili uskupení ŽnS a Ano, velmi citliví. Opakem pýchy je pokora. A pokoru, tu teda rozhodně nemáte, myslím vůči názorové pluralitě. Jo, a ještě jedno doporučení - ne, jak Vy říkáte, úkol: přečtěte si knihu Ladislava Mňačka "Jak chutná moc"


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

10.11.2014 00:30 vložil zdenek

ted se objevil zlý pan Venhoda ze zlé strany ANO a dovolil si kandidovat do finančního výboru


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

12.11.2014 00:11 vložil P.K (Puma Karel)


Autor článku pan Ptáček. Už dávno jsem si řekl, že od tohoto pána nic číst nebudu. Tentokrát se ale trefil do tématu, kam mohl zmobilizovat i své " no name" kamarádičky, aby se to tu trochu rozjelo. Nedivil bych se, že pod třemi jmény ( klidně i IP ) je pouze pan Ptáček :) Kandidát TOP 09 který se, bohudík, nedostal do zastupitelstva, bude paní starostce leštit střevíčky do té doby, než se na všechno přijde. Takže tomu dávám maximálně rok. Jak to tady čtu, tak pan Venhoda má více zkušeností, než půlka Rady MČ Praha 3. Zejména kandidáti ODS a ČSSD jo a pardóoon pí. Suková je odbornice jako víno.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

12.11.2014 11:32 vložil nicname

Víte, demokratické zřízení není o tom, že stát vedou odborníci, ale průměrní lidé i proto se tomu říká demorkacie. Takovéto zřízení má mnoho záporných ale i mnoho kladných věcí. Samozřejmě mě by se líbilo třeba demokratické zřízení, které měli v Athénách, ale to by jednak asi dnes neprošlo a jednak kde bychom ty lidi sehnali.
V dnešní době bychom však měli řešit jinou věc a to, jakými lidmi se obklopíme. Politik nemusí být odborník tak jak je bohužel dnes požadováno, politik má nést politickou odpovědnost a mít "ideologickou" představu o směřování státu či obce, ale musí se odborníky obklopit (náměstci atd.) bohužel v ČR toto chování je nežádoucí, jelikož je tu obava, že by takový schopný náměstek mě mohl nahradit (a není to jen v politice, ale bohužel i v soukromém sektoru, kdy si vedoucí záměrně vybírají jako své asistenty zejména řitolezce a práskače, kteří bohužel ničím jiným nevynikají )

Pokud byste chtěl vládu odborníků, jak je dneska požadavek, pak musíte změnit i systém a to na aristokratický. A jako každé zřízení i takovéto má své klady a zápory.

Nečíst či číst někoho články je vaše přirozené právo (což nebývalo mimochodem) a to je jedna z velkých předností tohoto systému. Nevím jaká averze vás vede proti panu Ptáčkovi to je zcela vaše věc, ale mohu vám říci, že mám hromadu věcí, které mohu předložit proti práci pana Stropnického a vůbec strany SZ i sdružení ŽNS a proto jsou mě osobně trnem v oku.

Nežijeme dnes v ideální společnosti, protože lidé nad 50let jsou příliž zatíženi minulosti, a lidé nad 30let ještě nemají dost zkušeností s novým systémem. to až druhá či třetí generace po nás bude možná vědět jak se chovat v tomto systému....


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

13.11.2014 10:26 vložil Indián

Jste člen ANO?


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama