Diskuse

Žižkov nejen sobě začalo splácet své dluhy vůči ANO

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: ale no tak....

6.11.2014 18:00 vložil sunegha

Jako členovi KDU-ČSL mi o "holportu" ANO a SZ není nic známo.
Vím toliko o veřejně vyslovené podpoře ze strany ANO vůči volební straně ŽnS, bez toho, že by byl uzavřen nějaký vzájemný závazek mezi
ŽnS a ANO. Pokud pokládáte nominaci odborníka - člena ANO klubem ŽnS do finančního výboru za "holport", máte na takový názor právo. Co si myslíte, že znamená slovo "holport " ?

JUDr.Tomáš Sunegha, člen KDU-ČSL zvolený za ŽnS.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

7.11.2014 18:11 vložil nicname

Nemluvím tu o nominaci pana Venhody, mě spíš zajímá, jak je možné, že subjekt ANO, který se nějak prezentuje může podpořit zcela odlišný politický subjekt jménem SZ? Nemluvě o tom, že pan M. Stropnický je velice levicově orientovaný.
Je to jako kdyby TOP09 nebo ODS podpořila komunisty. Prostě z ideologického hlediska mi to hlava nebere.
Takže když to není možné z ideologického hlediska, pak mi zbývá snad jen to, že prostě podpora byla přijata jen kvůli jménu (jménu jeho otce, který je vrcholný představitel ANO)


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: ale no tak....

7.11.2014 19:56 vložil Jirka Ptáček

ANO se názorově nijak neprezentuje. ANO může podpořit extremní levici, pravici, prostě cokoliv. Proto v Praze kandidovali prakticky bez programu a neustále se odvolávají na to, že si vše musí nejprve nastudovat. Tahle bezobsažnost totiž dává naprostou svobodu při výběru partnerů.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama