Diskuse

Jak dopadne revitalizace panelových domů na Žižkově?

Vložit nový příspěvek

k čemu to?

18.3.2018 01:29 vložil krompach

já bych do té radnice až tak nešil. zpoždění se dá pochopit a jestli se to tam nějak zásadně vymění, by se taky na celou privatizaci mohli úplně vykvajznout. hodně lidí nechápe, proč třicet let po revoluci prodávat byty pod cenou.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: k čemu to?

19.3.2018 10:20 vložil Zdenek

Pod cenou? Naopak, ti lidé dávno ty byty zaplatili v nájmu a nyní je zaplatí znovu. Stačí umět počítat, opravdu se nebojím že by radnice prodělala. Problém je, že se zbavují sociálních bytů. Myslím, že tato privatizace se dotáhne kvůli sociálnímu klidu do konce, ale bude poslední.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: k čemu to?

20.3.2018 05:12 vložil Radek

Byty zaplatili v nájmu? To jako fakt? Znáte rozdíl mezi nájmem cizí věci a splátkama ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: k čemu to?

10.4.2018 20:18 vložil zdena

n ájemníci zaplatili nájem jako každýý kdo nedostal za to byt


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: k čemu to?

23.4.2018 01:28 vložil alena

Jaké zde platí nájemníci nájemné .Zřejmě není vysoké ale náklady na ty domy jdou z peněz nás ostatních.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: k čemu to?

10.6.2018 13:09 vložil Josef

Bydlím v domě, kde proběhla před několika lety privatizace bytů. Lidé zde nyní platí 1/3 toho, co platili před tím obci a už dům zvelebují. Radnice 30 pouze inkasovala a zdražovala nájemné, ale na dům kašlala. To je realita. Stačí se zeptak každého, kdo žije ve zprivatozovaném bytě a je jeho vlastník. Je škoda, že se tady nikdo nezeptá, kam ty peníze za bydlení po 30 mizely. Pokud je mi známo, tak prvním řed. byťáku po 1989 byl vekslák Pavel Hurda. Také si pamatuji, že si založil mnoho soukromých obchodních společností spojených se správou bytů. Krom toho zdejší ODS obsadila téměř všechna vedoucí místa v byťáku časem přejmenovaném na SKM P3. A pokud je mi známo, tak se v obecních domech provádělo mnoho pseudo zakázek za neskutečně drahé ceny. Utácely se peníze za něco, co se na kvalitě bydlení či životnosti domů nemělo šanci projevit a nebo jen monimálně, hlavne ne v bytech nájemníků, aby nemohli nájemníci kontrolovat kvalitu a rozsah zakázek. Tam někde bych začal pátrat. Možná byste na cestě mapování správy a privatizace obecních bytů pak narazili i na lidi, které radnice P3 z privatizace vyloučila za to, že na mafiánský způsob vládnutí na radnici upozornili veřejně. Takových lidí je v Praze 3 mnoho.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama