Diskuse

Názor: Kauza Žižkovské lázně

Vložit nový příspěvek

Ponert is back

29.7.2016 12:36 vložil JV

Jen tak z dlouhé chvíle jsem si pročetl místní diskuzi vedenou horlivým Kupcem. Musím konstatovat, že Ing. Kupec je nefalšovaný fanatik. Jeho citelný zápal (a trochu i vizáž) mi nejednou připomněli bývalého žižkovského rezidenta - Zdeňka Ponerta. This brother is funny!

A teď vážně. Museum je krásná věc, ale problém je, že tam pouze jezdí auta a auta a auta a další tisíce aut denně. Kdo by tam co chtěl provozovat nebo žít? Když by tam byla pěší zóna např. s tramvají, byla by to jiná opereta. Pak by se stalo to, co vysvětluje Radek Zdeňkovi - místo by bylo vhodnější pro život a v návaznosti na to i pro podnikání. Za půl roku by to byla úplně jiná ulice, kde by si radnice mohla otevřít třeba i museum kuriozit. Je docela tragédie, když vidíte, že Žižkov (dolní), který v podstatě sousedí s centrem, se čím dál více podobá chudinskému ghettu.


Reagovat  Reagovat s citací


Magor

17.5.2016 22:00 vložil Black

Co je to za blázna? Neměla by tam být spíše psychyatrie pro pana Kupce, když na Klinice, kde by ho mohli léčit žijí squatteři. A to navíc na základě smlouvy od spolustraníka pana Kupce, pana Babiše.


Reagovat  Reagovat s citací


Zajímavý nápad..

1.4.2016 12:46 vložil Marek

Fakt je, že moc možností vyloženě komerčního využití tu asi nebude. Muzeum mi nepřijde jako špatný nápad.


Reagovat  Reagovat s citací


Jsem jednoznačně PRO !

21.3.2016 15:40 vložil Libor Souček

Pane architeke, myslím si, že je to velmi dobrý nápad !


Reagovat  Reagovat s citací


A co bude dál ?

20.3.2016 02:14 vložil Vlasta Stuteová

Mě to vaše řešení připadá rozumné. Děsí mě ale představa, že zastupitelé takhle napřímo rozhazují peníze. To jako nikdo z nich nebyl proti ? Vždyť v té komisi sedí i opozice. A co bude dál ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: A co bude dál ?

20.3.2016 04:04 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Vlasta Stuteová napsal

A co bude dál ?
A co bude dál ? ......
.....jenom vítr aaa, po nebi se mraky honili ;-)) Pokud mohu parafrázovat písničku Jany Kirschner a "Jeleny". Ale teď vážně :
A.) jestli se ptáte na ZMETKA z mého článku tj. na "zmatečnost" Usnesení rady č. 751 ze dne 21.10. 2015 o „Prověření využitelnosti objektu Husitská 7/400 formou HUB“ (dále jen „usnesení“) .......... tak opravdu nevím, jsem jen poloviční právník, ale protože mne to také zajímá - poptám se u kvalifikované osoby a dám Vám vědět.
B.) jestli se ptáte na rozhazování prostředků z obecní kasy .....beru si svoji skleněnou kouli, na rameni mi sedí černá kočka (prosím - čtyřnohá s ocasem) a protože je právě 3. hodina po půlnoci tak nade mnou navíc poletuje hejno netopýrů ! V kouli již vidím mlžný opar, ze kterého vystupuje trojice děsivých rytířů z Apokalypsy :
První jede § 221 trestního zákoníku, tj Porušení povinnosti při správě cizího majetku z nedbalosti. cit. :
"(1) Kdo z hrubé nedbalosti poruší podle zákona mu uloženou nebo smluvně převzatou důležitou povinnost při opatrování nebo správě cizího majetku, a tím jinému způsobí značnou škodu, bude potrestán odnětím svobody až na šest měsíců nebo zákazem činnosti.
(2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako osoba, která má zvlášť uloženou povinnost hájit zájmy poškozeného, nebo
b) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu."
Jako druhý máchá mečem § 129 Organizovaná zločinecká skupina. cit. :
"Organizovaná zločinecká skupina je společenstvím více osob s vnitřní organizační strukturou, s rozdělením funkcí a dělbou činností, která je zaměřena na soustavné páchání úmyslné trestné činnosti." ..... pro vysvětlení : např. když se zastupitelé v nějaké komisi MČ dohodnou napříč všemi politickými stranami, že si budou navzájem schvalovat svoje návrhy, na kterých mají jednotliví zastupitelé ekonomický zájem.
A poslední v řadě cválá na své splašené herce institut náhrady škody. ... ale znáte naší soudní praxi a orgány činné v trestním řízení ....i když si toto orgán přečte, tak bude dělat, že nic nevidí a když se zjeví žalobce, budou si přehazovat horkou bramboru Policie ČR se Státním zastupitelstvím tak dlouho až věc nakonec pro nedostatek důkazů odloží ;-)
C.) jestli se ptáte na osud budovy Žižkovských lázní, tak znovu odkazuji na svůj článek: cit. "Domnívám se, že by bylo nejrozumnější již nezadávat z přímé ruky další, další a další architektonické studie na využití ŽL, nezadávat ani projektovou dokumentaci a neplánovat rekonstrukci za 70 mil Kč + DPH (přitom se těšit na navýšení její ceny z důvodu nekvalifikovaného TDI) a toužebně se třást na tučné provize ze zadaných zakázek (tento scénář známe např. z Lupáčovek). Jsem přesvědčen a tvrdím, že městská část by neměla takto podnikat, ale pouze vyvolat veřejnou diskuzi o využití lázní, tj. přistoupit k takzvanému participativnímu rozpočtování, u kterého občané rozhodují o tom, jak se utratí z rozpočtu MČ daná část peněz. Navrhnou se projekty a podle preferencí lidí, kteří o nich hlasují, se buď realizují, nebo ne. Tento způsob „participativního rozpočtování“ je moderní a přímo vzbuzuje zájem voličů o věci veřejné."

NO A TEĎ NÁM VE VEŘEJNÉ DISKUZI ODPOVĚZTE NA JEDNODUCHOU OTÁZKU :
Jste pro přenechání budovy ŽL pro provoz Vojenského historického muzea ? ANO? NE?


Reagovat  Reagovat s citací


Důležitá budova na problémovém místě

17.3.2016 21:30 vložil Michal Vronský

V dolní části Husitské ulice, kde se budova bývalých lázní nachází, se kumuluje mnoho negativních jevů - zastavárny, prázdné či rozbité výlohy, hluk a prach z dopravy... Na diskuzi, kterou pořádala Kauza3 o této ulici, zaznělo, že v urbanismu je možné problematické místo zbourat a vybudovat nově a lépe anebo jej změnit drobnými "akupunkturními" zásahy, do problematické ulice je možné dosadit služby a provozovny, které přinesou zlepšení pro celou lokalitu. Klíče k těmto zásahům jsou dva: Je to jednak dialog s občany, kteří v místě bydlí a kteří řeknou, co jim nejvíce chybí, a za druhé je to vlastnictví nemovitosti. Soukromníkovi totiž radnice těžko nakáže, aby provozovnu pronajal pouze jako papírnictví nebo pekárnu, ale s vlastní nemovitostí to radnice udělat může. Zkrátka, v nejbolavějším místě Husitské ulice má radnice celý barák, který může napěchovat službami a provozy, které pomohou celé problematické lokalitě Dolního Žižkova.
S názorem pana architekta Kupce, aby budova připadla Muzeu armády ČR souhlasit nelze, muzeum by nepřineslo do ulice téměř žádný život, který tam zoufale chybí, souhlasit lze pouze s tím, že muzeum by prostřednictvím budovy lázní mělo získat vstup z ulice.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důležitá budova na problémovém místě

17.3.2016 22:19 vložil Michal Konvička

Problémem spodní části Husitské je především fakt, že "nikam nevede", vlastně končí v křižovatce (snad mimo večerních hodin, kdy někdo směřuje do divadla Ponec). Není zde přirozené proudění veřejnosti, tedy potencionálních nákupčích. Proto se tu běžnému "obchodu" vůbec nedaří. Naopak se domnívám, že možné rozšíření armádního musea by sem mohlo přilákat více pohybu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

28.3.2016 19:23 vložil Jana Sombergerová

Souhlasím s panem ing. arch. Kupcem, aby v budově bylo umístěno muzeum. Jaké jiné služby by v této lokalitě a v této budově měly jinak být? Pamatuji, kdy tu byly lázně, sauny, které byly věčně prázdné. Chodila jsem tam ke kadeřnici, ale byla tam taková tma, že tam kadeřnice skončila, protože neviděla ani na hlavu. Pamatuji klub s travesti show! Restauraci atd. Nic tam nešlo. Jediné řešení je využití budovy na umístění muzejních sbírek. O tom žádná.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důležitá budova na problémovém místě

18.3.2016 00:12 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Vážený pane Michale Vronský !
1) Můj článek má sloužit k rozpoutání diskuze občanů o využití budovy Žižkovských lázní .......v tomto bodu máme asi shodný názor. V ostatních bodech se bohužel neshodujeme !
2) Vlastnictví nemovitosti : Žižkovská radnice v dolní části Husitské ulice nic nevlastní ! Pozemky s budovou Žižkovských lázní vlastní podle výpisu z katastru nemovitostí Hlavní město Praha, Mariánské nám. 2/2, Praha 1 (list vlastnictví číslo 1636 pro k.ú. Žižkov, obec Praha.
3) Váš názor, že rozšíření muzea nepřinese do ulice žádný život je podle mě také mylný. Vojenské historické muzeum má třetí největší návštěvnost z Pražských muzeí, vstupné zdarma a velkou potřebu dalších prostor pro expozice. V mém řešení je naprostá analogie s historickou neorenesanční budovou Národního muzea (na Václavském náměstí č.or. 68), které svůj provoz rozšířilo o bývalé Federální shromáždění (dům Vinohradská č.or. 1) od architekta Karla Pragera.
4) To co je ale nejpodstatnější : "Napěchovaný barák službami a provozy" (cituji Vás) nelze obsloužit tzv. dopravou v klidu podle OTP (ob. techn. požadavcích na stavby), což můj návrh jednoduše řeší na dvoře mezi budovou lázní a areálem muzea. Skutečnost, že nelze u ŽL rozumně vyřešit odstavná a parkovací stání v souladu s normovými hodnotami, je podle mého názoru jeden z důvodů, proč zde všichni nájemci úspěšně zkrachovali !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Důležitá budova na problémovém místě

18.3.2016 18:07 vložil Radek

Husitská ulice je "zabitá" kumulací několika negativních faktorů:
- ušmudlaná zaprášená dopravní tepna způsobující, že bydlet tam chce opravdu málokdo
- z toho důvodu i špatné nákupní, restaurační a klubové možnosti
- kromě pár zachovalých architektonických domů Husitská žádnou krásou neoplývá
- je zastrčená a v lokalitě, přes kterou díky Vítkovu (coby překážce) lidé přirozeně nekorzují
- donedávna měla pověst vyloučené lokality
- navíc je v dolíku a málo prosluněná
- nepřítomnosti tramvaje, ale pouze autobusu (tramvaj má své metropolitní kouzlo, oživuje ulici)

Bohužel plánovaná rekonstrukce neuvažuje o razantní změně, naprosto promrhala příležitost stav změnit.Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

19.3.2016 23:15 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Dobrý den, pane Radek !
ANO, vaše charakteristika předmětné lokality křižovatky Trocnovské a Husitské ulice je pravdivá. Již za 1. republiky byla vypsána architektonická soutěž na realizaci Vojenského historického muzea, jejíž podmínky počítali s demolicí řadových činžovních domů Husitská č.or. 1 až 7. tak, aby nová budova vynikla v pohledech zdola, z Husitské ulice (proto má jižní průčelí Zázvorkova návrhu rádoby monumentální vzhled). Přišla však okupace a od záměru demolice bylo ustoupeno (ostatně, Praha za 2.sv. války ztratila dost domů). Zmínka o této uvažované demolici přivádí památkářku Mgr. D. do "pomykava" (slovenský výraz) ;-) ...... bude líp.
NE - vím co myslíte větou, že (cit.) "...plánovaná rekonstrukce neuvažuje o razantní změně, naprosto promrhala příležitost stav změnit."
Pokud máte na mysli "razantní změnu" na radnici, tak s tímto názorem plně souhlasím.
Podle mého se nejedná o metodicky plánovanou rekonstrukci, ale o penězovod z obecní pokladny. Každý soudný investor by samozřejmě místo další nesmyslné studie nejprve nechal udělat stavebně-technický průzkum a podrobné zaměření skutečného stavu budovy v DWG. Zaměření jsem v archivu stavebního úřadu bohužel nenašel a protože je podmínkou vítězné cenové nabídky Ing. arch. Jana Linharta, obávám se samozřejmě dalšího navýšení ceny studie. Dokonce se obávám, že toto je záměrný sofistikovaný postup, jak co nejvíce poškodit MČ Praha 3 jako objednatele !" Ostatně termín odevzdání arch.studie se blíží a já doufám, že žižkovská radnice svolá veřejnou diskuzi (podobně jako k revitalizace nám Jiřího z Poděbrad), na které se jistě vše vysvětlí ! Pro připomenutí účastníci 20. schůze RMČ P3, která rozhodla o prověření využitelnosti objektu Žižkovských lázní (zastupitelé) : Vladislava Hujová, Alexander Bellu, David Gregor, Ivan Holeček, Jan Materna, Michal Papež, Irena Ropková, Jaroslava Suková. Výsledek hlasování : 8 pro


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

20.3.2016 01:42 vložil Radek

Dobrý den,
zbourání domů 1 až 7 bych považoval za nešťastné, konkrétně tento severozápadní konec Žižkova je poznamenán tím, že na něj navatzuje "území ničeho", kde není ucelená městská historická zástavba (pouze změt kolejišť, magistrály, autobusového a Masarykova nádraží a různých servisních nízkých objektů. Je dobře, že se nerealizovalo. Případy šílených asanací je po Praze dost (Žižkov, kompletně zničená malebná čtvrt Zátory v Holešovicích která měla kouzlo jako Nový svět na Hradčanech, nádherné bloky domů s předzahrádkami Na Petynce v Břevnově - můžeme je vidět těsně před demolicí ve filmu Pěnička a Paraplíčko, Těšnov a další). Konkrétně tento konec Husitské si zachovává historickou tvář, narozdíl od její východní části, která připomíná vypadaný chrup (jen kolik štukových výzdob bylo českým způsobem otlučeno a nahrazeno rovinnou fasádou). Navíc pohled na tyto domy z dvorní strany (z Vítkova) je otřesný (vnitrobloky otevřené do vítkova - zde by se mi líbila myšlenka tyto vnitrobloky dostavět s návazností na revitalizaci úpatí Vítkova). Co se týče realizací z peněz města, dnes jsem četl, že budou rekonstruovány záchody v metru, každý za 7 milionů, tj. cena výstavby dvou rodinných domků.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

20.3.2016 01:58 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Dobrý večer pane Radku !
Proboha, samozřejmě nechci bourat čtyři činžovní domy na starém Žižkově, jen jsem se zmínil o historii tohoto místa.
Ale zpět k meritu věci . Z vašich příspěvků to není patrné, proto se ptám přímo :
Jste pro rozšíření Vojenského historického muzea o budovu Žižkovských lázní ?
ANO (bude líp) .............nebo NE ?


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

20.3.2016 15:45 vložil Radek

Účel budovy bývalých ŽL bych viděl spíše pro spolkovou činnost (sběratelská, zájmová, společensko-kulturní), příp. v dalších podlažích dům rozdělit na bytové jednotky a prodat v obálkové metodě. Zdůvodnění: Tento konec Husitské vyžaduje vdechnout život (nyní funguje spíš jako úžina pro tranzit). U muzejního účelu by byl dům navštěvován spíše sporadicky. Dům leží v sousedství Prahy 1 a po revitalizaci Husitské by byl o jednotky zájem.
Co se týče ceny za studii, máte pravdu, je nehorázná, dokonce dražší než by vycházela většinou prováděcí projektová dokumentace. V soukromých zakázkách se studie mnohdy dělají zadarmo nebo jsou rádi, že za ni dostanou pětinu zmíněné ceny.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

29.3.2016 00:40 vložil zuzana

Je obrovské štěstí, že má o budovu zájem Vojenské muzeum. Není co řešit- zadávat drahé studie, vymýšlet co by tam mohlo být- Oživit,bourat, tramvaje.byty, nové obchody, které nepotřebujeme-na to všechno dělat projekty. Přece je jasné, že využití pro VHU je jediné a smysluplné, zejména, když to skutečně potřebují.a mají o to zájem, a Mč3 by s tím měla zbytečné starosti a výdaje. Tak myslím, že je to řešení i pro občany.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

2.4.2016 17:27 vložil zdenek

Proč má být v každém koutě ulice život? Lidé používají zastávky, aby vystoupili kde potřebují, ale .ne aby žili n a ulici


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

2.4.2016 22:55 vložil Radek

Tak pustá ulice bez lidí, jenom s kolonami aut, určitě není to pravé ořechové. Lidi v ulici jsou důvodem pro vznik prodejen, služeb, kulturury v dané ulici a tím i pro její rozkvět ..... v ulici, kde se jen projíždí, nic takového nevtniká, protože lidé tudy nechodí.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 02:22 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Ježíšmariájósef, co to je za blábol ? Proč to sem redakce vůbec pustí ?? Vždyť ten australopitekus neslintá ani k "věci" ! Je třeba se zamyslet nad kompetencí redakční rady těchto web. stránek. Ten člověk, který užívá bohužel stejné křestní jméno jako mám já je evidentně nesvéprávný a já se za nestydím za něj, ale za redakční radu ! Když já chci uplatnit v diskusi jako přílohu scany dokumentů, které prokazují naprostou nekompetentnost radních, tak mě tito "rádoby" nezávislí "rádoby"redaktoři pošlou tam, kam si asi cpou svoje rektální kolíky ! Hnus !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 11:01 vložil Jirka Ptáček, Kauza3

Dobrý den pane Kupče,
já s příspěvkem na který reagujete taky nesouhlasím. Ale opravdu si myslíte, že je to důvod k tomu, abychom jej jako Kauza3 mazali? Já myslím, že ne.

Co se týče příloh - diskuse na Kauze3 neumožňuje vkládat přílohy. Je to stejné jako na iDnes, iHned, Aktuálně... vlastně asi všude. S tím je třeba se smířit. Je to vlastnost většiny redakčních systémů. Samozřejmě do článků lze zveřejnit příloh kolik chcete.

Ke zbytku se asi vyjadřovat nebudu. Ale na reprezentanta vládní politické strany je to vážně úlet.
Jirka Ptáček


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 12:25 vložil Jarek Doskočil

Klid. Podle toho kdy to psal, byl zase nacamranej a teď dospává.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

9.4.2016 07:00 vložil Zdeněk Kupec

Klid, pane Doskočil !
Váš příspěvek a nespisovné slovo "nacamranej" považuji ve spojení s mojí osobou za urážku na cti !!!
Patrně nechápete ve své slabé mysli, že někteří lidé pracují i přes noc. Ostatně nejsem opilec, ale sommelier ! Nehodlám se s Vaší osobou špinit ani na těchto stránkách ani nějakými žalobami, ale prosím, ozvěte se mi na moje tel. číslo 602370536.
Rád bych si, pane Jarku Doskočile, probral Vaši urážku "jako chlap s chlapem"
tedy pokut máte koule.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

9.4.2016 08:15 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Milý "REPREZENTANTE" TOP O9 !
1.) ANO není politickou stranou, ale hnutím !
2.) Opravdu nerozumím, proč na rádoby nezávislý web kauza3 specializovaný pro dění na Žižkově taháte vládní či nevládní politické strany, či hnutí ? Dovolím si tedy oponovat reprezentantovi TOP O9 jen tímto příslovím: "Jak hospodář píská, tak čeleď skáče" pane TOPtáček !
Ale zpět k věci : V žádném případě nechci mazat příspěvky do diskuze v kauze3 a potlačovat škálu názorů. Naopak, můj článek měl vyvolat širokou diskuzi občanů k problematice ŽL........ a naivně jsem se domníval, že úkolem redakční rady je moderovat tuto diskuzi a zařadit i diskuzní příspěvky tématicky tam kam patří .....tzn. např. příspěvek o sázení ředkviček do Mikrosvěta žižkovských dvorků nebo příspěvek o korupci žižkovských zastupitelů do Dobrých kauz ! V opačném případě se z takto uveřejňované diskuze stává b....l (veřejný dům), diskuze se stává rozmělněnou a ani trpělivý čtenář se v ní nevyzná a netrpělivý se již na kauzu3 raději již nepodívá. Chápu, každý pták (i Vy) zpívá, jak mu zobák narostl a každý má "svoji" pravdu, ...ale "pořádek musí bejt, vy kluci pitomí " (cituji z klasiky). Pořádek je půl života.
3.) Patrně asi není technicky možné vkládat listiny, které k dané věci přímo dokazují ....., jako přílohy diskuze. Inu dobrá. Nechci Vás podezřívat ze špatného záměru, ale pane Ptáčku, ten kdo řekne "A" musí říct i "B" : Proč tedy cenzurujete moje články a kladete podmínky k jejich uveřejnění na webu kauzy3 (odkazuji se na naši emailovou diskuzi) ?
4.) Jako skautovi Vám odebírám "bobříka" ;-)


Reagovat  Reagovat s citací


Kupec-zastupitel Prahy 3?Nic horšího už občany nepotká

29.8.2017 10:44 vložil Velký bratr tě vidí

To není žádný úlet ze strany architekta Kupce,to je jeho přirozené standardní chování.Úlet by byl,kdyby se někdy k někomu choval slušně.A jak může hájit politické a občanské zájmy člověk s takovým morálním kreditem, je nepochopitelné.Ani jeho vlastní matka se k němu nezná a dala od něj ruce pryč.Nikdo ho nebere vážně,však se podívejte,kdo mu píše do těch jeho diskuzí.Nikomu není divný,že Libor Souček,který mu tady vyká a oslovuje ho panem architektem,byl Kupce kamarád?Není divný,že Kupec vyhrál první místo o nejlepší ovocný knedlík v soutěži,jejíž předsedkyní byla jeho dlouholetá známá a kamarádka Jana Sombergerová?Proč se Kupcovi na stránce parlamentní listy představuje Lukáš Petrusek,když ho Kupec zná osobně,protože Lukášova otce pojí s Kupcem jak přátelství,tak obchodní čachry machry?O tom co Kupce pojí s dalšími účastníky diskuze,např. Vlastou Stuteovou,nemá smysl jmenovat...


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 02:09 vložil ing.arch. Zdeněk Kupec

Dobrý večer, pane Radku !
Chci se jen poptati k Vámi uvedené myšlence, že "Bohužel plánovaná rekonstrukce
neuvažuje o razantní změně" - Vy již máte k dispozici tu předmětnou předraženou dokumentaci "plánované rekonstrukce" ??? Pokud ANO, můžete mi ji prosím přeposlat?
Děkuji !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Důležitá budova na problémovém místě

4.4.2016 14:21 vložil Radek

Dobrý den,

tou rekonstrukcí jsem myslel rekonstrukci Husitské ulice, na kterou jsem ve svém tehdejším příspěvku narážel. O té již problesklo do éteru info, které je pro mě zklamáním. O rekonstrukci lázní zatím podrobné info nemám.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama