Diskuse

Názor: Otevřený dopis zastupitelstvu Prahy 3 od Autonomního sociálního centra Klinika

Vložit nový příspěvek

Re: Re: Re: Re: Tohle je špatně

23.12.2015 18:33 vložil Jirka Ptáček

1) V celém textu a v následné debatě rezonuje teze, že "spravedliví alternativci bojují proti zlým a privilegovaným kapitalistům". Jestliže Vám tohle nálepkování přijde OK, prosím. Ale mě ne. Do věcné debaty nepatří.

2) Odpůrcům Kliniky vyčítáte petici a psaní dopisů. Přijde Vám to adekvátní, když sama Klinika jen tady na Kauze 3 zveřejnila několikátý otevřený dopis a třeba se starostkou ani nekomunikuje jinou formou?

3) Jsem rád, že jsme našli shodu na tom, že Klinika je politický projekt.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Tohle je špatně

23.12.2015 18:52 vložil Ignác Neuberg

1) Ne, to je vaše interpretace. Já považuju za důležité, aby se jakýkoliv subjekt mohl vyjádřit hlasitě ke stížnostem, které se ho týkají. Protože stížnosti byly založené na několika málo událostech, které byly ještě velmi specifické, rozumím proč měl někdo potřebu podrobněji běh věcí okomentovat. Otevřený dopis je podle mě smysluplná forma obrany pro toho, kdo by jinak nebyl slyšet a je legitimní ji využít.
2) Nikomu nic nevyčítám, jen říkám, že vhodnější a obecně prospěšnější by bylo komunikovat přímo s kolektivem Kliniky, který deklaruje svou otevřenost a na všechny zprávy a podněty reaguje a už v minulosti se sousedy komunikoval, když se naskytl problém. Ad starosta Hujová- vím, že členové kolektivu Kliniky psali přímo p. starostce několik emailů a na žádný jim nepřišla odpověď. Ostatně, jestli jste pozoroval poslední jednání zastupitelstva, víte, že v tomhle nejsou sami, ale obdobný problém s p. starostkou má řada dalších občanů. Takže se nedivím formě otevřeného dopisu.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Re: Re: Tohle je špatně

26.12.2015 18:41 vložil Zdeněk Jahn

Se starostkou se Klinika i mnoho dalších občanů snaží komunikovat na různá témata. Bohužel neúspěšně - arogantní paní Hujová se odpovědmi nezatěžuje.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama