Diskuse

Reakce na příspěvek

Reakce na Názor pana Konvičky

18.9.2022 15:30 vložil Nikol Marhounová

Mohla bych se pustit do rozebírání jednotlivých příkladů, které pan Konvička uvádí. Předpokládám ale, že čtenáři vědí, že předložení tisku není jediná práce, která se kolem jednotlivých projektů v rámci koalice odehrává.
Proto se vyjádřím především k poslednímu odstavci, který se týká fungování Pirátů a mé odvahy. Je pravda, že jsme prostřídali hodně radních. V minulém období se nám nepodařilo sestavit kandidátku tak, aby se do zastupitelstva dostal dobře fungující tým. Poučili jsme se, poznali jsme se a nyní nám to v týmu šlape. I proto jsou na čele kandidátky všichni 4 naši současní radní. Místní sdružení jim dalo důvěru jako týmu, který se osvědčil.
Co se týče mé odvahy být na diskusi v Olšance. Předem jsem organizátorům avizovala v jakém datu se nemohu účastnit, radnice však určila přesně datum, ve kterém jsem měla naplánovanou služební cestu. Cítím odpovědnost, ke svému zaměstnavateli, kterému jsem přislíbila svou účast již v březnu. Cítím odpovědnost i vůči svým dětem, které živím a kterým platím střechu nad hlavou. A říct zaměstnavateli, že jdu jinam, když mám 2 děti, hypotéku a smlouvu na dobu určitou. Takovou odvahu opravdu nemám, to je pravda. Vlastně závidím uvolněným kandidátům, že mohou teď svůj plný úvazek věnovat kampani, ale já já to mám jako druhou směnu. Tuhle roli a situaci jsem si ale zvolila. Takže v letu mezi kampaní, svým zaměstnáním, obstaráváním domácností se dvěma dětmi za ruku prostě ten skleněný strop prorazím. Protože vím, že mám Praze 3 co nabídnout. A slibuji, že budu k občanům přistupovat stejně odpovědně jako nyní ke svému zaměstnavateli a svým dětem.

Na závěr bych chtěla deklarovat, že je mi líto, že jsme autorovi článku, panu Konvičkovi ublížili, když jsme ho nepřijali do strany a později ukončili spolupráci s ním po tom, co zneužil své pozice v městské firmě a zajistil si umístění svého stánku Vína z Francie na farmářské trhy, které měly být určené lokálním výrobcům. Co se týče střetu zájmů, máme určité principy, které je nutné dodržovat a pan Konvička to bohužel odmítal akceptovat.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama