Diskuse

Reakce na příspěvek

Není divu, že pro paní starostku se na Klinice nic neděje...

14.10.2015 19:42 vložil Mirek 6. Kroš

Není divu, že paní starostku - "zástupkyni občanů" jsem na Klinice nikdy nepotkal. Nepřekvapuje mě, že sem, se svým drahým parfémem, ani nepáchne. Nepodávají se tu totiž šneci v krustě za 425 korun, glazovaný humr za 695,- , steak z hovězí svíčkové za 685,- nebo čokoládový dortíček za 325 korun. Ani ve zdejší nápojové nabídce není necelá dvoudecka Henriot bruit za 395,-, či lahévka Aquilly za 160,-, které by si po své návštěvě mohla nechat proplatit z peněz daňových poplatníku. Jídlo je tu někdy k mání dokonce zdarma, (či za příspěvek dobrovolný) a nápoje za ceny tzv. lidové. Také se tu nepořádají lobistické recepce a developerské rauty. Ba ani koncert Alexandrovců.
Autonomní centrum Klinika pořádá akce zcela jiného typu: koncerty umělců, kteří neučinkují v muzikálech. Filmové projekce filmů, které se nehrají v multikino-konzumních komplexech. Pořádá například (zdarma! ),velice fundované přednášky "Lidové Žižkovské University", jazykové kurzy, různé workshopy, meditace, sbírky potřebným, benefiční akce a mnohé jiné události, na kterých paní zástupkyni občanů, ani jiné "rovnější si občany z okruhu paní starostky", nikdy nepotkáte.
Pokud však patříte mezi "obyčejné", neprivilegované občany, nejen Prahy 3, pak je vám široká náruč Autonomního centra Klinika otevřena - aktuální program najdede například na jejích facebookových stránkách, nebo zde:

https://radar.squat.net/en/events/city/Prague/country/CZ/group/4665antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama