Diskuse

Reakce na příspěvek

Re: Re: Prosba o citace

17.10.2015 12:07 vložil Karel Světlík

Pane Čápe, děkuji za snahu. Ovšem v těchto dvou odstavcích starostka hovoří hlavně o událostech z počátku roku 2015, tedy před tím, než Autonomní centrum Klinika oficiálně otevřelo. Nevím, kde tam podle Vás je ta "přísná kritika Autonomního centra Klinika". Autonomní centrum Klinika tam totiž ani není zmíněno. (Starostka hovoří pouze o iniciativě Klinika.) Zcela záhadné je, kde jste vzal: "Paní starostka si není vědoma, že by se na Klinice vůbec něco dělo."

Pokud byste vycházel ze skutečných a nikoli ze "šokantních neřku-li nehorázných" výroků, které ovšem sám starostce vkládáte do úst, pak byste chtěl zodpovědět pouze otázku, zda má iniciativa Klinika právní subjektivitu. Zřejmě rád "zdviháte minimálně obě obočí."

Na zastupitelstvo téma vnesl pan Mojmír Mikuláš (Svobodní), který dostal informaci, že jsou v objektu ubytováni nelegální migranti a ptal se: "Rád bych se zeptal, jestli komunikujeme s příslušným útvarem a jestli víme, co se v nejbližších týdnech a měsících tam bude dít."

Pokud jste tedy chtěl svým článkem na někoho reagovat, nabízel se k tomu spíše pan Mikuláš. Ten by ovšem ocenil, kdybyste své zdařilé shrnutí dění v Autonomním centru Klinika doplnil ještě o události chystané.antispam
Zadejte text z obrázku
* Takto označená pole jsou povinná.
reklama