Diskuse

100 dnů hájení koalice TOP 09 a ODS je u konce, předložte programové prohlášení!

Vložit nový příspěvek

Re: Dobře placený radní Kalousek!

5.4.2011 13:41 vložil hrabě

Dobře placený radní kalousek (cca 55 papírů měsíčně, bez odpovídajícího vzdělání pro veřejnou správu)) nepředložil do 100 dnů koncept privatizace ,za kterou odpovídá v rozdělení činností radní agendy! Navíc si nechá vnutit do vedení privatizační komise MUDra Zemana, který nemá čas a je podle minulé činnosti, kdy působil za ODS jako místostarosta známý jako neschopný pro veřejnou správu! Proto asi dostal pašalík jako ředitelství FNKV, kde se již proslavil několika aférami - viz při lékařské akce. Tento kádr ODS měl odejít první! A proč nemá čas na privatizační komisi? "Pracuje" na 100% jako ředitel , má svoji soukromou praxičku v Kouřimské , je propojen s PH ve Frame Art, bydlí ve skutečnosti v Chuchli- nemá prostě čas! A ODS ho pověřuje akcemi, kde vše jenom kazí! Zbav se soudruhu (rodina z KSČ) svého stigma modré neschopnosti ODS !


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Dobře placený radní Kalousek!

14.4.2011 15:10 vložil je nás víc!

Text příspěvku je věnován panu Novotnému , vystupujícímu pod jménem Jindra ze Žižkova Koněvovy ulice.
Na váš dotaz, že z jednoho počítače komunikuje více lidí je skutečnost. Sere nás jednání lotrů ODS s kádry TOP 09! A na váš dotaz co nám vadí na ODS a proč ji nemáme rádi- je její zkorumpovanost, nesolidnost a lidská vychytralá skupina v jejím vedení! Jsme všichni nejméně o několik tříd vzdělanější než vy!
A že jsme dobře informování: 10.3.2011 se po půl roce sešla komise pro privatizaci bytového fondu. Tedy až po půl roce od voleb s předsedou MUDr. Zemanem, MBA (neplatný vysokoškolský titul), místopředsedouu Tomášem Kalouskem (bez titu) - to je hrůza a na konci se dozvíš jak pracuje! či pracovala radnice složená z modrých ptáků pánů a paní starostů bez vzdělání modráků Českého,. Kozyplíkové. A s ní (dnes již vykopnutí- Martinem Bendou, Mgr. Šm(í)ejdem, Zdendou Lochmanem a o celou řadu se ODS uměla dobře postarat- nalezlli do společností Investiční a rozvojová Praha 3, a.s. -viz předsravenstvo spol. Jungwirt, Lochman, Císař, Graciazové- tam se tunelují veřejné prostředky na vaše "odměny", pokračujme do Pražské parkovací, a.s. předs. představenstva Zdenda Lochman- odejitý odborník ze Z-Travel a MČ3, místostarosta Matušek, socan Pliva, v doz. radě kmotr Hurda a odejitý trouba Benda. Celou dobu působení ODS na radnici je spojopváno s korupcí a propojením radních velké i malé radnice ss. hurdů a pechů- poslední je akce s ORTENARIÍ - ta má majetek ve výši 2 melounů a najednou kšeftuje s pozemky v podivném vlastnictví (snad MČ ?)
A pan Kalousek- na 1. jednání komise PBF odpověděl na předložení Pravidel prodeje platných pro privatizaci domovního fondu v rámci I.a II. a III etapy privatizace - požadovaná Pravidla byla předána do archivu. Na základě požadavků byla vyhledávána a bylo zjištěné, že se v archivu nenachází! A Pravidla pro iV. etapu připravil s. modrý Zdnenda Lochman a privatizace není ani dne dokončena! Vynikající odporník a kádr z modré totality ODS( která má 160 členů a zastupovala 1 cca 70 tis. obyvatel! To přece jde ne! To je demokracie trochu na ruby , tzv. autokracie!, kter! Takže pane Novotný (nejste náhodou příbuzný tajemníka na ONV Praha 3 ) v minulém období tetokrát rudé totality. A ODS nám to jen přelakovala na jinou barvu!
Zdar!


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dobře placený radní Kalousek!

15.4.2011 08:51 vložil xxxxx

Doufám, že takových jako vy je hodně málo. Jinak by to byla katastrofa.


Reagovat  Reagovat s citací


Zloděk křičí chyťte zloděje

17.4.2011 13:25 vložil for you

Tak krásně všem pořád nadávátáte. Ale možná bude lepší, když se budete ve své pracovní době věnovat své práci. Nemyslím, že by vás na MŠMT platili za to že v pracovní době řešíte své komplexy.


Reagovat  Reagovat s citací


Re: Re: Re: Dobře placený radní Kalousek!

18.4.2011 19:38 vložil Jindra

Vážený pane, velmi a skutečně velmi pochybuji, že je vás víc. Myslím si, že jste sám a sám a navíc zřejmě ohromně zakomplexovaný. Každý Váš příspěvek se podobá jako vejce vejci. Pouze hromada urážek. Píšete, že máte informace. Nemáte zhola nic. Myslím si, že jste skutečně trapný. Melete pořád dokola to samé. Komolíte jména, to má asi být vtipné? Jste chudák. Chlubíte se vzděláním, podle mě se ale vcelku bez problému pozná, kdo a jak na tom je. Věřte že v titulu to neni. Je to v jednání a vystupování, a vlastně taky i v písemném projevu. Ten Váš je však přehlídkou bídy a utrpení.
J.N.


Reagovat  Reagovat s citací


Vložit nový příspěvek

reklama